Пошук

Як система автоматизації бізнесу спрощує керування підприємством

Як система автоматизації бізнесу спрощує керування підприємством
PR Публікація розміщена на правах реклами

Комп'ютеризована система управління допоможе малому та середньому бізнесу у цей нелегкий час втриматись на плаву.

У час пандемії бізнесу особливо складно виживати – постійні карантини, заборона або обмеження певних видів діяльності, необхідність створення спеціальних умов та контроль за дотриманням персоналом запроваджених обмежень. Виживають у цей період найбільш гнучкі та відкриті сучасним технологіям. Якщо можна автоматизувати частину обов’язків персоналу і при цьому якість роботи підвищиться, то чому б це не зробити?

Автоматизація обліку і управління організацією - це прекрасне рішення, яке заощадить на "роздутому штаті" і підвищить ефективність керуванням компанією.

Компанія НЕТСОФТ займається продажем ліцензованих програм автоматизації бухгалтерського і управлінського обліку на підприємстві Automation Software (BAS), 1С:Підприємство.

Чому не варто купувати неліцензовану програму

Неліцензовану програму можна встановити за ціною 30, 40 % від вартості ліцензованої. Проте дешево - не значить вигідно.

Складнощі, які отримає компанія під час роботи з такою программою:

  • є ризик, що програма перестане працювати і ви втратите всі свої дані;

  • немає гарантії, що до вашої програми та даних не матимуть доступу сторонні особи;

  • неможливо оновлювати програму;

  • законодавством заборонено використання неліцензованих програм. Покарання за це - великі штрафи та вилучення техніки;

  • перевіряти ліцензійність програм можуть від податківців до правоохоронців.

Навіщо автоматизувати керування бізнесом

Автоматизація управління бізнесом:

  • скоротить паперову роботу

  • допоможе систематизувати та зберегти необхідну інформацію

  • проконтролює продуктивність роботи персоналу

  • оцінить ефективність управління компанією

  • спланує розпродажі та своєчасне постачання товарів

Програми Нетсофт

Програма BAS Малий бізнес допоможе створити воронку продажів; організує масову Email-розсилку; сегментує клієнтів на різні категорії залежно від їхньої купівельної спроможності; допоможе видати зарплату працівникам або сплатити податки, вестиме табелі обліку робочого часу, облік витрат та розрахує собівартість продукції; проаналізує роботу персоналу та фінансову діяльність фірми.

Програма BAS Комплексне управління підприємством автоматизує бухгалтерський та податковий облік, підготує звіти; працюватиме з персональними даними співробітників; аналізуватиме KPI працівників; обліковуватиме витрати підприємства; промоніторить стан процесу продажів та здійснюватиме управління замовленнями, торговими представниками; допоможе взаємодіяти з партнерами та клієнтами; проаналізує лояльність клієнтів і багато іншого.

Програма BAS управління торгівлею спростить життя підприємствам оптової торгівлі. Програма допоможе зареєструвати домовленості з постачальником; проаналізує забезпечення товарів за їхніми замовленнями; визначить потребу в товарах, щоб своєчасно замовити їх у постачальників; відстежить хід комерційних перемовин; допоможе організувати ефективну роботу бізнесу та взаємодію між співробітниками. Для користувачів програмою дизайнер не потрібен, адже функціонал дає можливість самостійно розробляти дизайн етикеток та має багато інших функцій.

Читайте також: