Як вибрати якісну постільну білизну?
16:32 13.06.2022
Реклама

Велике різноманіття постільних речей здатне задовольнити вимоги навіть дуже вибагливих покупців. Але одночасно з цим воно ускладнює вибір через побоювання людини придбати неякісний товар. Адже хочеться, щоб постільна білизна була дійсно гарною, зносостійкою та не викликала труднощів у догляді.

Щоб полегшити завдання, пропонуємо ознайомитися з кількома основними критеріями, за якими слід обирати приналежності для сну.

Особливості матеріалу

Тканина, з якої виробляються постільні речі – це перше, на що варто звернути увагу. Саме від неї залежить якість сну та довговічність виробу. Вона повинна відповідати наступним вимогам:

  • Натуральність. Екологічна чистота виробу є запорукою відсутності алергії, вона приємна до тіла та може використовуватися людьми з дуже чутливою шкірою (дітьми у тому числі).
  • Щільність. Білизна потребує частого прання, тому ніжні та тонкі тканини дуже швидко стануть непридатними для використання. Чим щільніший матеріал, тим міцніший та довговічніший виріб.
  • Властивості. Тканина повинна бути гігроскопічною (поглинати вологу) та пропускати повітря. Це дозволить створити мікроклімат, потрібний для повноцінного відпочинку.
  • Простота догляду. Приналежності для сну використовуються кожен день, тому важливо, щоб вони легко пралися. При цьому деякі тканини практично не мнуться, що дозволяє білизні зберігати охайний вид від прання до прання.

Цим вимогам відповідають постільні речі з бавовни та різні похідні з цього матеріалу (бязь, сатин та ін.). Знайти їх можна у багатьох постачальників домашнього текстилю, таких як інтернет-магазин постільної білизни Подушка.

Привабливість не на шкоду якості

Комусь подобаються однотонні постільни набори, а хтось у захваті від кольорової білизни з малюнками. Тим паче, що зараз особливою популярністю користується білизна з 3D ефектом, яка вражає своїми реалістичними принтами.

Малюнок з лицьової та виворітної сторін повинен бути чітким та яскравим. Це свідчить про якісне фарбування – така білизна не линяє та зберігає початкову привабливість навіть після багаторазового прання. На сьогодні кращою технологію нанесення малюнку є друкована. При цьому відповідальні виробники користуються лише якісними та безпечними барвниками – у такої тканини немає стороннього запаху, лише присутній легкий аромат текстилю.

Також не слід забувати про особливості пошиття. Елементи, які входять до постільного комплекту, повинні мати рівні та акуратні шви (білизняні).

Якщо ви бажаєте забезпечити собі комфортний та здоровий сон – обов’язково візьміть до уваги ці рекомендації. Тоді постільна білизна прослужить довгий час, радуючи м’якістю дотику та яскравістю кольорів!