Як виростити великий і солодкий буряк?
18:30 24.05.2023
Як виростити великий і солодкий буряк?
Євгенія Рубан
Євгенія Рубан
Читать на русском

Для того аби виростити великий та солодкий буряк необхідно обирати багаті вологопроникні ґрунти. А також висаджувати буряк на ділянках, де минулого року вносилася органіка.

Про це “Хронікам Обухова” повідомляє "Сад&Огород".

Зазначається, що для того аби отримати врожай великих буряків, необхідно висаджувати їх рідко. А також завжди обрізати зайві пагони після появи сходів. Міжряддя повинні бути не менше 15-20 см між рослинами.

Буряк краще інших коренеплодів переносить тимчасовий недолік вологи, і все-таки не варто випробовувати на міцність: розрив в поливах, особливо в період росту коренеплодів, призводить до того, що вони не досягають стандартів сорту і виходять дрібними, - додають експерти.

Для того аби буряк був солодким потрібно своєчасно вносити добрива.

Перший раз буряк підгодовують у стадії 3-4 справжніх листочків (1,5 склянки настою коров’яку, столова ложка комплексного добрива на відро води витрата — на кв. м). Окремо можна провести підгодівлю розчином борної кислоти (1 г), кухонної солі (чайна ложка на відро води), - радять експерти.

Через три тижні першого підживлення та розпушуванням радять, посипати доріжки деревною золою або підгодувати буряк калімагнезією (1 ч.л. на відро води).

Окрім цього, для солодкості можна поливати буряк розчином кухонної солі (1 ст.л. на відро води) під час вегетації.