Як захистити свою банківську картку від шахраїв

Як захистити свою банківську картку від шахраїв
19:00 23.03.2023
Як захистити свою банківську картку від шахраїв
Євгенія Рубан
Євгенія Рубан
Читать на русском

Більшість українців вже не представляє своє життя без онлайн-покупок та можливості оплачувати картою. Але інколи разом з "полегшенням життя" з'являються нові загрози. Наприклад, картку легко втратити. І аби, у разі втрати карти, ви не втратили кошти "Хроніки Обухова", за інформацією Мінреінтеграції", підготували пам'ятку "Як захистити банківську картку від шахраїв".

Для того аби уникнути втрати коштів варто слідувати наступним рекомендаціям:

1. Не варто тримати PIN-код картки разом із самою карткою. Його варто запам'ятати.

2. Не розголошувати PIN-код і CVV2-код своєї платіжної картки. Ігноруйте запити надати цю інформацію навіть від працівників банку або представників правоохоронних органів.

3. Час від часу варто змінювати PIN-код картки.

4. Варто встановити добовий ліміт на зняття готівки з платіжної картки. У разі шахрайства це обмежить списання значних сум коштів.

5. Бажано під'єднати послугу SMS-інформування про всі операції за картковим рахунком. Таким чином можна відстежувати транзакції та вчасно зреагувати у разі неправомірних дій з вашою карткою.

6. Не варто використовувати чужі телефони для входу в Особистий кабінет мобільного банку. Вхід здійснюйте виключно з власних пристроїв.

7. Бажано уникати зберігання даних картки на сайтах інтернет-магазинів. Це зменшить ймовірність того, що вони будуть викрадені у разі хакерської атаки.

8. У разі втрати (крадіжки) картки потрібно негайно зателефонувати до банку та заблокувати її.

Погода