Пошук

Які бувають мікрофони для відеоблогінгу?

Які бувають мікрофони для відеоблогінгу?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Відеоблогінг - популярний у наш час спосіб донесення інформації, освіти, розваг та заробітку серед великої кількості людей з різними інтересами. Серед них чимало непрофесіоналів, які "на ви" з технікою.

Особливо проблеми викликають мікрофони - https://muzline.ua/uk/mikrofony/ звук досі залишається одним з найскладніших елементів само-продакшену і часто потребує вдосконалення. Тим часом велика кількість виробників аудіо техніки пропонує девайси спеціально для відео блогерів, про мікрофони, орієнтовані на користувачів без підготовки, поговоримо з експертом інтернет-магазину Музлайн

Які бувають мікрофони для відеоблогінгу?
Які бувають мікрофони для відеоблогінгу?

Не ускладнюйте, там де можна зробити просто

Користувачам без професійних навичок роботи з мікрофонами сучасний світовий маркет пропонує два рівноцінних варіанта:

  • usb-мікрофони;
  • мікрофони для смартфонів і планшетів.

Їхні специфічні переваги схожі - це зручне підключення, універсальність, відсутня необхідність робити якісь складні налаштування, сумісність з усіма сучасними звуковими софтовими продуктами, стабільність та надійність. Об'єднує їх і доступна ціна - поступка з боку виробників, які розуміють фінансові реалії більшості своїх потенційних покупців.

В чому ж між ними складається відмінність?

Основне - це формат. Мікрофони з інтерфейсом підключення usb - це традиційно повнорозмірні настільні мікрофони на стійках, або кріпленнях на кронштейн чи підвіс. Вони зазвичай не мають поролонового вітрозахисту, але за необхідності його можна купити окремо. Вони мають вузьку направленість, щоб захоплювати звук тільки від безпосереднього джерела, не зачіпаючи оточення з його шумами та призвуками. Розраховані вони на роботу виключно у приміщенні.

Не можна не відмітити і дизайн - usb-мікрофони часто з'являються в кадрі, тому виробники попіклувалися про презентабельний стильний вигляд, його має більшість популярних моделей.

Читайте також: