Пошук

Які документи повинен мати при собі водій

Не лише посвідчення на право керування, а й інші документи повинен мати при собі український водій. Проте додаток “Дія” все це допоможе вмістити на екрані смартфону.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку "Обухівське районне управління поліції".

А саме:

  • посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії;
  • реєстраційний документ на транспортний засіб;
  • чинний страховий поліс про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів або чинний внутрішній електронний договір зазначеного виду обов’язкового страхування у візуальній формі страхового поліса (на електронному або паперовому носії).

❗Також, ви можете мати спеціальні документи:

  • у разі встановлення на транспортному засобі розпізнавального знака "Водій з інвалідністю" — документ, що підтверджує інвалідність водія або пасажира;
  • у разі встановлення на транспортних засобах проблискових маячків та (або) спеціальних звукових сигнальних пристроїв чи проблискового маячка оранжевого кольору на великогабаритних та великовагових транспортних засобах — дозвіл;
  • на маршрутних транспортних засобах — схему маршруту та розклад руху;
  • на великовагових і великогабаритних транспортних засобах та транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів — відповідну документацію.

Крім того, для вашої зручності ви можете завантажити застосунок “Дія” та вільно користуватися електронними документами, які з’являться у додатку автоматично. Додаток “Дія” містить цифрове посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Ці цифрові документи мають таку ж юридичну силу, як і фізичне посвідчення, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: