Які є варіанти роботи онлайн без досвіду?
14:10 29.12.2021
Реклама

Віддалена робота без досвіду — один із найпопулярніших запитів у пошукових системах. З розвитком інтернету все більший відсоток людей бажає перейти на дистанційну співпрацю. Але не у всіх є гідна спеціальність, наприклад, навички у програмуванні та дизайні. Однак робота онлайн на дому під силу кожній людині без спеціальної освіти. У цій статті ми розповімо про реальні способи заробити, не маючи досвіду роботи.

Віддалена робота: ким можна влаштуватися?

Для початку розглянемо найпростіші способи:

  • наповнення груп у соціальних мережах та сторінок форумів, лайки, написання коментарів та перегляд відеороликів — робота досить низькооплачувана, але вона не потребує спеціальних знань та навичок;

  • експерт з вичитування статей — не завжди написання матеріалу довіряють професіоналам, тому роботодавці часто потребують людей з філологічною освітою та навичками грамотного написання;

  • перекладач — знання будь-якої іноземної мови можуть допомогти вам у працевлаштуванні репетитором або перекладачем.

Професії модератора сайту, контент-менеджера, асесора, оператора служби підтримки, які не потребують трудового досвіду, досить часто зустрічаються серед пропозицій на онлайн-сервісі OLX Робота.

Які професії можна вивчити самостійно?

Досить часто, перебуваючи у пошуках вакансії для дистанційної співпраці, люди приходять до висновку, що слід освоїти нову професію за допомогою навчальних курсів. До того ж отримувати гідну оплату праці без відповідної освіти вкрай складно.

На ринку праці дуже потрібні програмісти. Але щоб досягти висот, потрібно не один рік присвятити себе цій спеціальності. Професії копірайтера, акаунт-менеджера, ретушера фотознимків, відеомонтажера, стрімера, банер-мейкера можна освоїти самостійно. А якщо ви готові навчатися, можна вивчити професію таргетолога, SMM-спеціаліста, верстальника, вебдизайнера та тестувальника ПЗ.