Які розміри, характеристики, витрата палива і ціни Hyundai i10
15:48 05.07.2022
Реклама
Які розміри, характеристики, витрата палива і ціни Hyundai i10

Hyundai i10 був одним із перших автомобілів, створених за оновленою дизайнерською концепцією корейців, і, до речі, став другим автомобілем після i30, охрещеним під новою номенклатурою, яка з часом набула надзвичайного відгуку. Дивлячись на окремі покоління, неможливо не помітити перетворення i10 зі звичайного міського автомобіля на справді стильний автомобіль, який до того ж цілком доступний по ціні.

Hyundai i10

У 2007 році в модельному ряду Hyundai почалася своєрідна революція . Було відмовлено від стандартної для багатьох марок номенклатури, заснованої на оригінальних назвах для кожного автомобіля, і почав використовуватися буквено-цифровий код з буквою «і». Хоча, звичайно, система зазнала багатьох змін протягом багатьох років і частково повернулася до класичних назв, три моделі все ще зберігають добре відому букву «i» в автомобільному світі - i30, i20 і Hyundai i10 , про які сьогодні йдеться.

Офіційна презентація моделі i10 відбулася в 2007 році, а перше покоління цього автомобіля випускалося до 2013 року. З самого початку автомобіль-сестрин Kia Picanto був спрямований на світовий ринок з однією метою - кинути виклик європейським гігантам і запропонувати клієнтам зі Старого Континенту цікаву альтернативу брендам, відомим у нашому регіоні світу за довгий час. Цей підхід не змінився протягом останніх десятків років і, як бачите, він окупився в довгостроковій перспективі.

З 2019 року випускається третє покоління Hyundai i10, яке, зберігаючи компактні розміри своїх попередників, зазнало справді інтригуючої стилістичної зміни. Автомобіль став набагато сучаснішим. Незважаючи на те, що це «лише» автомобіль сегмента А, він виглядає справді цікаво та наздогнав дизайн, обладнання та можливості решти лінійки Hyundai .

Hyundai i10 - розміри

Hyundai i10 — надзвичайно компактний дизайн, ідеальний для міської їзди. Коротка колісна база і невеликі габарити (всього 3670 мм в довжину і 1680 мм в ширину) означають, що їзда по людних вулицях не є серйозною проблемою для цього автомобіля. Великий дорожній просвіт допомагає при паркуванні та їзді на високі бордюри

Hyundai i10 - технічні характеристики

Сам інтер'єр розроблений досить ергономічно, завдяки чому в i10 з легкістю помістяться чотири людини. Багажник також напрочуд місткий — 252 літри при нормальному використанні та 1050 літрів зі складеними задніми сидіннями, що є великою кількістю вантажного простору, якого ми не очікуємо від такого маленького автомобіля.

Hyundai i10 також дивує своїми технологічними новинками. Усією мультимедійною системою можна керувати за допомогою вбудованого 8-дюймового планшета або смартфона. Слід також згадати Hyundai SmartSense, систему, яка включає, серед іншого, асистент дальнього світла, активний асистент смуги, моніторинг фокусування водія та систему запобігання лобового зіткнення. Досить багато для міської машини.

Hyundai i10 - вибір двигунів.

В останньому Hyundai i10 виробник пропонує два бензинових двигуна - 1.0 MPI і 1.2 MPI потужністю 67 і 84 кінських сили відповідно. Для кожного двигуна ми можемо вибрати автоматичну коробку передач або 5-ступінчасту механічну. Система Idle Stop & Go вимикає двигун під час стоянки, що знижує викиди вуглекислого газу та споживання палива, яке в i10 є надзвичайно низьким – у змішаному циклі ми можемо легко опуститися нижче 5 літрів на 100 кілометрів.

Додаткову економію також забезпечує відома любителям автоспорту система ERS. Під час гальмування кінетична енергія перетворюється на струм. Зібрана енергія зберігається в акумуляторі та використовується для живлення мультимедійної системи під час руху.

Також не варто забувати про надзвичайно цікавий варіант N Line. Це спортивний варіант i10, який, на додаток до свого агресивного стилю, також пропонує турбодвигун 1.0 T-GDI потужністю 100 кінських сил. Це ідеальне рішення, якщо ви хочете поєднати компактний міський автомобіль із хорошою продуктивністю та низьким споживанням палива (приблизно 5,4 л/100 км).

Новий Hyundai i10 - ціна, вартість

Ціни на найновіший Hyundai i10 2022 року коливаються від 423 900 грн у найнижчих комплектаціях до навіть 525 600 грн у комплектації Style.

Купити Хюндай i10 можна в офіційного дилера "Арія Моторс", що знаходиться на Городоцькій, 306. Пройдіть тест-драйв на Hyundai i10 2022 року в Hyundai Львів Арія Моторс. Для консультацій телефонуйте на ном.: 0 800 603 555

Погода