Пошук

Якісне лікування зубів у Києві: в яку клініку звернутися

Часто батьки задаються питанням: «як вибрати хорошого дитячого стоматолога в Києві не лише за його класифікацією, а й за “умінням” знаходити підхід до дитини».

У цій статті стоматологи київської клініки D.Ante розкажуть про те, як вони лікують зуби дітям і чому батьки віддають перевагу саме нам.

Чому батьки нам довіряють лікування зубів у дітей

  • кожен співробітник клініки – сертифікований спеціаліст, який використовує новітні технології та методики лікування зубів у дітей та дорослих;
  • наші лікарі знають, як подбати про психологічний стан дитини перед, під час та після лікування. Як результат, діти починають довіряти лікарю і не боятися відвідувати клініку повторно;
  • ми враховуємо побажання дитини під час лікування: якщо вона хоче, щоб батьки знаходилися поруч для підтримки — ми лише підтримуємо її бажання;
  • ми легко знаходимо підхід до дітей: наприклад, у нас є власна книга «Супергерої проти Зужастиків», яка допомагає перетворити візит до стоматолога на гру (як супергерої перемагають зубних лиходіїв).

Ну і звичайно ж, якщо дитина панічно боїться стоматологів або має бути велика кількість маніпуляцій — ми проводимо лікування зубів дітям уві сні (седація).

Ви можете записатися на прийом, залишити запитання або зателефонувати до клініки на сайті.

У чому переваги лікування під седацією

Процедура не шкодить здоров'ю дитини і, найголовніше, дозволяє швидко вводити її в стан сну перед лікуванням, а також швидко виводити з нього після закінчення маніпуляцій.

Іншими словами, після лікування дитина прокидається і вже через 10-15 хвилин може йти з клініки. А лікування проходить без болю, криків і нервів.

Ми проводимо не лише лікування, а й профілактику захворювань

Щоб запобігти розвиток захворювань зубів у дітей, наші стоматологи проводять фторування та герметизацію фісур. Процедури безболісні.

Фторування — процедура, під час якої лікар насичує зуби фтором. Процедура дозволяє захистити зуби від розвитку карієсу, знизити чутливість зубів та уповільнити утворення нальоту на зубах.

Герметизація фісур — дозволяє «запечатати» анатомічні рельєфні ямки між горбами зубів, таким чином запобігти застряганню їжі в них та розвитку карієсу.

Також, ми не нав’язуємо зайве лікування, якщо зуби у дитини в задовільному стані. Завжди чесно розповідаємо батькам про стан зубів та даємо рекомендації.

Де знаходиться стоматологічна клініка D.Ante у Києві?

Ми знаходимося на вул. Антоновича (Горького) 47. Це дві хвилини ходьби від м. Олімпійська.