Пошук

"З Обухова видніше": Дубинський розповів, про що Зеленський насправді говорив з Путіним

"З Обухова видніше": Дубинський розповів, про що  Зеленський насправді говорив з Путіним

Газові переговори між Україною і РФ є відправною точкою для вирішення конфлікту на Донбасі, вважає народний депутат від 94 округу (Обухів - Васильків) Олександр Дубинський.

Про це йдеться у повідомленні на сайті dubinsky.pro, передають Хроніки Обухова.

- Розмова в Нормандії - це не про Донбас, це про газ. Ключове питання для РФ - це вихід з-під санкцій. Торгово-економічний партнер у вигляді України почне знову торгувати з Росією, і перестане називати її державою-агресором. Саме тоді всьому світу можна буде сказати: «хлопці, все закінчилося». Адже ми знову торгуємо між собою: є контракт на поставку газу, на транзит - питання вирішене, - пояснив він.

Читайте також:

- Росія знову стане країною, з якої можна вирішувати справи, і щодо якої можна знімати санкції. Якщо процес швидко піде, то це може статися вже в 2020 році, - припустив Дубинський.

У той же час він позитивно оцінив позицію президента Володимира Зеленського, і його прагнення принести мир українського народу.

- Перемога Зеленського вже очевидна, оскільки він їздив на переговори не з мечем, а з бажанням знайти точки дотику для замирення. Мир - це головне, що дає нам можливість говорити про збереження життя людей і про початок відновного процесу в економіці. Мир - це життя, і Зеленський знаходився в Парижі в якості миротворця (не партії-війни, яким був Порошенко, Яценюк, Гройсман та інші). Він - це життя, а не бізнес на крові, - переконаний народний депутат.

Читайте також: