Пошук

З речами на вихід: голів РДА звільняють

З речами на вихід: голів РДА звільняють

У зв’язку з проведенням реорганізації РДА їхні голови отримали повідомлення про звільнення.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на розпорядження президента України від 18 січня «Про деякі питання, пов’язані з реорганізацією районних державних адміністрацій».

Згідно з урядовим розпорядженням від 16 грудня 2020 р. № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» на Київщині утворено такі райдержадміністрації:

  • згідно додатка №1 (Перелік районних державних адміністрацій, що реорганізуються шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, розташованих в адміністративних центрах районів, утворених постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. № 807-IX) – Білоцерківська, Бориспільська, Броварська, Вишгородська, Обухівська, Фастівська.
  • згідно додатка №2 (Перелік районних державних адміністрацій, що утворюються як нові юридичні особи публічного права) та додатка №3 (Перелік районних державних адміністрацій, що реорганізуються шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, утворених як нові юридичні особи публічного права) – Бучанська.

Відповідно до частини четвертої статті 118 Конституції України, у зв’язку з проведенням реорганізації районних державних адміністрацій: Головам обласних державних адміністрацій в установленому порядку повідомити голів районних державних адміністрацій, що припиняються, про наступне звільнення з посади на підставі пункту 6 частини другої статті 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, - йдеться в повідомленні.

Крім голів розформованих адміністрацій будть також звільнені і інші працівники.

Читайте також: