Пошук

За “тисячу єПідтримки” тепер можна купити і спортивні товари: як це зробити і де?

За “тисячу єПідтримки” тепер можна купити і спортивні товари: як це зробити і де?

З 7 лютого 2022 року Кабінет міністрів України розширив перелік бізнесів, які можуть брати участь у програмі “єПідтримка”. Тепер всі вакциновані повним курсом від COVID-19 можуть придбати на “ковідну тисячу” також і туристичні товари і спортивне приладдя.

Як витратити “ковідну тисячу” на товари для спорту

Насамперед, потрібно отримати виплату від держави. Для цього необхідно зробити кілька простих кроків:

  • оформити спеціальну картку “єПідтримка” в одному з банків-партнерів (Monobank, ПриватБанк, АльфаБанк та інші);

  • завантажити застосунок “Дія” на смартфон та авторизуватися в ньому за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);

  • запросити отримання “зеленого” сертифікату (у разі проходження повного курсу вакцинації);

  • зайти в розділ “Послуги” — “єПідтримка”;

  • вибрати спеціальну картку, яку ви оформили раніше;

  • залишити заяву на отримання коштів.

Зазвичай, “тисяча за вакцинацію” зараховується протягом 2-х робочих днів. Після цього ви можете витратити її на купівлю спортивних товарів.

Де можна купити спортивні товари за кошти “єПідтримка”

Якщо ви бажаєте витратити “ковідну тисячу” на спортивні товари, інтернет-магазин спортивних товарів “Formas” приготував для вас чудові пропозиції. Тут ви можете знайти спортивне товари та аксесуари для занять фітнесом, футболом, водними видами спорту, єдиноборствами. Також в каталозі зібраний асортимент спортивного одягу та взуття для чоловіків, жінок, дітей.

Станом на початок лютого 2022 року вже 8 мільйонів громадян скористалися програмою “єПідтримка”. Тобто 8 млн гривень вже було перераховано на спеціальні картки. З цих коштів лише 2,6 млн було витрачено. Скористайтесь новою можливістю та придбайте спортивні товари картою єПідтримка вже сьогодні.