Пошук

Замок на Обухівщині, ексклюзивне авто і посада почесного консула в 22 роки

Замок на Обухівщині,  ексклюзивне авто і посада почесного консула в 22 роки

У свої 22, коли його ровесники лише закінчують навчання у вишах, син екс-секретаря Нацбезпеки Ігор Гладковський – вже почесний консул Республіки Сейшельских островів.

Про це йдеться у матеріалі "Мародери на крові: Як попередня влада розкрадала гроші "Укроборонпрому" на 112, передають Хроніки Обухова.

Адреса консульства збігається з адресою офісу компанії "Хюндай Моторс Україна", керівником якої також є юний мажор. Обидві так звані роботи Ігоря Гладковського знаходяться в одному приміщенні.

Читайте також:

Розкішне життя родини Гладковських вражає:

  • в розпорядженні молодшого - елітне авто Ferrari GTB 599.
  • таких у світі лише 600, вартість понад 300 тисяч євро.
  • Мешкає сімейство в елітному селищі Козин.
  • Закрита територія, стороннім вхід заборонений.
  • Замок Гладковських зведений на окремому острові подалі від людських очей. Масштаби вражають…

У щорічній електронній декларації за 2017 рік Гладковський-старший вказав, що його дружина Юлія володіє 4 земельними ділянками в селі Козин, усі вони понад 1000 квадратних метрів. Гігантські будинки площею 863, 594 і 589 квадратів також задекларовані на пані Гладковську.

- Утримували власні будинки, купували нерухомість за кордоном та навіть членів сімей навчали і облаштовували по Лондонам, по Іспаніям, США і так по всьому світу. Вони жирували фактично за рахунок вкрадених з "Укроборонпрому" та української армії грошей, - розповідає нардеп Валентин Наливайченко.

Читайте також: