Пошук

Зареєстровано проект закону, який пропонує штрафувати пішоходів

Зареєстровано проект закону, який пропонує штрафувати пішоходів

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону №8156, який пропонує запровадити штрафи для пішоходів, котрі не використовуватимуть світловідбивні елементи або одяг із такими елементами в темний час доби або в умовах недостатньої видимості.

Законопроєкт зареєстрував нардеп від «Слуги народу» Володимир Крейденко, повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

У документі зазначається, що в 2020 році Кабмін вніс зміни до Правил дорожнього руху, згідно з якими, в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи повинні використовувати світлоповертальні елементи або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху, йдеться у повідомленні.

Водночас у Кодексі України про адміністративні правопорушення відсутня норма, яка передбачає відповідальність за невиконання цього пункту ПДР. Крейденко зазначає, що пішоходи нехтують дотриманням Правил дорожнього руху, і це не сприяє попередженню та запобіганню дорожньо-транспортних пригод.

Пропонується, щоб пересування пішоходів проїжджою частиною доріг та узбіччями в темну пору доби або в умовах недостатньої видимості без використання світловідбивних елементів тягнуло за собою попередження або штраф у розмірі трьох неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (тобто 51 гривню).

У той же час, в європейських містах безпеку руху підвищують за допомогою програм Vision Zero. Наприклад, у Варшаві кількість аварій із жертвами за 2019 рік знизилася на 20% завдяки облаштуванню безпечних пішохідних переходів та кращому їх освітленню.

Директор компанії А+С Україна Дмитро Беспалов у коментарі Хмарочосу зауважив, що в країнах Європи заходи, спрямовані на попередження аварій з пішоходами, такі як носіння світловідбивних жилетів або Дні безпеки, мають популяризаційну мету. Їм передує інфраструктура, яка мінімізує ризики в разі помилок учасників дорожнього руху, зокрема безпечні переходи. Тому в Україні додаткові заходи мають не популяризаційний характер, а демонстраціюсили з боку автомобілістів.

Читайте також: