Пошук

Засудженого обухівським судом вбивцю амністували: він на свободі

Засудженого обухівським судом вбивцю амністували: він на свободі

Дмитра Россошанського, якого свого засудили за смертельну ДТП із сестрою по-звірячому вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської, випустили на волю.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиалнням на Газету по-українськи.

За інформацією видання його звільнили ще 29 січня, повідомив 11 лютого на засіданні Шевченківського районного суду у Києві адвокат засудженого Олексій Цибенко.

- Був застосований Закон України "Про амністію у 2016 році. Так, Дмитро зараз перебуває на волі разом зі своєю сім'єю, – розповів Цибенко.

Новина про звільнення Росошанського-молодшого стала повною несподіванкою для батьків загиблої в ДТП Світлани Сапатинської. Представник потерпілих Андрій Руденко припускає, що така можливість могла з'явитися уже під час виконання покарання.

- На стадії розгляду справи по суті, обставин, які б вказували на те, що Дмитро Россошанський може бути амністований, суд не знайшов. Але на стадії виконання покарання могли з'явитися причини, які дали йому таку можливість, – розповів він.

За словами Руденка, ухвалити рішення про амністію міг суд, який розташований у районі, де й колонія, в якій відбував покарання Россошанський-молодший.

Перша спроба амністувати водія була зроблена ще в грудні 2017 році – через 2 роки після смертельної ДТП. Але тоді сестра Світлани – Ірина Ноздровська – змогла домогтися, щоб справу передали на розгляд до суду першої інстанції. Через кілька днів Ірину вбили. Підозрюють батька Дмитра – Юрія Россошанського, щодо якого сьогодні тривають суди. Другий раз Дмитро Россошанський міг вийти на волю в жовтні 2018 року. Тоді стороною обвинувачення не були надані докази того, що він скоїв ДТП в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння. Ці факти були обтяжливими. Але Обухівський районний суд засудив чоловіка на 7 років. А в липні 2019-го Апеляційний суд Київської області залишив вирок у силі.

Читайте також: