Пошук

Завершилась реалізація державної програми «єРобота» на Київщині

Завершилась реалізація державної програми «єРобота» на Київщині

Київська область. 621 нове робоче місце в рамках урядової програми «єРобота» буде створено на Київщині.

Про це йдеться у розсилці Київської обласної служби зайнятості, передають Хроніки Обухова.

Завершилась реалізація державної програми «єРобота», що була спрямована на отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. За весь термін дії проєкту підприємцями Київщини подано 1661 заявку, йдеться у повідомленні.

227позитивних рішень прийнято щодо виділення грантів в рамках урядової програми «єРобота». Загальна сума грантових коштів, що надійдуть отримувачам, перевищує 51 млн. грн., середній розмір мікрогранту – 232,5 тис. грн.

Серед переможців – 121 підприємець та 34 юридичні особи, які будуть розширювати бізнес та відкривати нові ліні виробництва. Також 72 особи мають намір започаткувати власну справу. Київська область займає 2-ге місце по Україні за кількістю прийнятих рішень впродовж останніх хвиль.

За кошти гранту буде придбано обладнання для здійснення господарської діяльності, закуплена сировина та матеріали, а також оренда приміщень. Загалом в області буде створено 621 нове робоче місце, а максимальна кількість нових робочих місць на один проєкт складає 15 осіб.

За видами економічної діяльності найбільше позитивних рішень прийнято для реалізації бізнес-ідей в оптовій та роздрібній торгівлі та для ремонту автотранспортних засобів – 32%. Понад 19% – у переробній промисловості, 23% - тимчасове розміщення та організація харчування, а також у сільському господарстві, у сфері охорони здоров’я, адміністративного та допоміжного господарства та надання послуг.

Довідково. У липні запрацювала урядова програма «єРобота». Основною умовою отримання мікрогранту є створення нових робочих місць. Діючі та майбутні підприємці мають створити від одного до двох робочих місць в залежності від суми гранту (одне робоче місце – 150 тис.грн, два і більше - 250 тис.грн).

Загальна кількість грантових коштів по Україні складає 776 млн. грн., подано 16 тис. заявок, планується створення 8313 нових легальних робочих місць.

Читайте також: