Пошук

Здійснити переїзд офісу компанії

Зміна офісу знайома багатьом компаніям. Справа відповідальна, клопітка, яка займає безліч часу. При поганій організації можна щось забути на колишньому місці, недбало поставити в автомобіль, зламати під час завантаження чи вивантаження. При демонтажі трапляється втрата кріпильних елементів, а не пронумерований вміст шаф і полиць доводиться розбирати цілий тиждень. Де замовити переїзд?

Щоб не зіткнутися з подібними труднощами, шукайте професіоналів для організації переїзду. Таких, як inka-trans.ua, яка понад 10 років надає послуги мешканцям столиці та передмістя.

Важливі моменти, що допомагають зробити переїзд офісу в компанії необтяжливим

1. Стабільні позиції на ринку послуг

Це означає, що клієнту не загрожує фірма-одноденка, співробітники якої здатні неякісно виконати роботу, зіпсувати майно або втекти з грошима клієнта.

2. Широкий парк авто

Вам справді підберуть потрібний автомобіль, у якому вдасться швидко перевезти офіс. Якщо виникнуть технічні неполадки в дорозі (рідкісне явище, але не потрібно відразу скидати його з рахунків), буде надано запасний автомобіль.

3. Бажання не підвести замовника

Це позначається одним словом – клієнтоорієнтованість. Сюди входить:

- уміння викликати довіру професійною консультацією по телефону;

- можливість виконати розбирання/складання меблів;

- пакування майбутнього вмісту вантажного автомобіля;

- оптимальна вартість перевезення офісу;

- впевненість у збереженні майна, що транспортується.

4. Міцні та витривалі фахівці

Щоб регулярно переносити меблі в розібраному вигляді, не кажучи про те, що іноді потрібно спускати по сходах негабарити, потрібні сильні вантажники, такелажні ремені. Але при цьому важливо виявляти передбачливість та обережність, адже так легко пошкодити офісну техніку, великі предмети меблювання.

5. Надати зручний часовий проміжок

Коли потрібно терміново перевезти офіс, вибирається нічний час. У цей період ніхто не відволікає працівників фірми, а дороги значно вільніші, ніж у денний час. Упаковка «під ключ» виключить занепокоєння з приводу придбання ємностей для транспортування, скотчу, пакувальної плівки.

Замовляючи мувінг, клієнт віддає у розпорядження вантажників приміщення з меблями, а отримує перевезене майно та заново зібрані шафи, стелажі, комоди, полиці. Коробки пронумеровані, список вмісту складено. На ранок переїзд завершується, співробітникам залишається приступити до розкладення офісних речей на потрібні місця.

Гарантією успішного переїзду служить завізований обома сторонами офіційний бланк договору про надання послуг. Відповідно до нього, виконавець зобов'язується виконати перевезення без псування та втрати майна клієнта.