Пошук

Зеленський вимагає від Дубинського пройти "детектор брехні": підозрює у хабарництві

Зеленський вимагає від Дубинського пройти "детектор брехні": підозрює у хабарництві

Народний депутат від партії "Слуга народу" (94 округ, Обухів-Васильків), заступник голови фінансового комітету Ради Олександр Дубинський повідомив, що в Офісі президента вимагають пройти детектор брехні всім представникам СН у фінансовому комітеті парламенту.

Про це Дубинський написав у своєму фейсбуці, передають Хроніки Обухова з посиланням на Україну молоду.

- Спілкувався з керівництвом партії СН, і з'ясував, що Офіс президента дійсно наполягає на тому, щоб всі депутати партії в фінансовому комітеті Ради пройшли детектор брехні. Причина - звернення до ОП декількох депутатів, яким не сподобалося (!) голосування членів комітету, де було прийнято рішення про знищення монополії на оціночну діяльність т.зв. «майданчиків Яценка» + демонополізації ринку держзакупівель через систему Prozorro, а також зниження цін на участь в торгах + забезпечення прозорої роботи СЕТАМ /АРМА, - написав нардеп.

Дубинський заявив, що готовий пройти дослідження на детекторі про те, "чи отримував я гроші за голосування щодо майданчиків оцінювачів та прозорро", але натомість запропонував, щоб співробітники Офісу президента пройшли поліграф.

- Однак, якщо вже хтось бере на себе сміливість висувати такі звинувачення, вважаю, що детектор брехні повинні пройти і співробітники Офісу президента (!), і депутати - які перебувають серед авторів найскандальніших і сумнівних законопроєктів цього скликання (що викликали в залі підозри в можливій корупції), - додав заступник голови фінансового комітету.

Дубинський привів список всіх, на його думку, "скандальних і сумнівних законопроєктів цього скликання" і їх авторів.