Пошук

Жителів Київщини взимку можуть переселяти в інші регіони

Жителів Київщини взимку можуть переселяти в інші регіони

Київська область. На Київщині у разі критичної ситуації в енергетиці жителів області можуть тимчасово переселити до інших регіонів.

Про це голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба заявив в інтерв’ю польському виданню Onet, передають Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

За його словами, Україна переживає безпрецедентну енергетичну кризу, вживаються заходи, щоб забезпечити теплом жителів Київщини, у регіоні під час холодів планують відкрити 754 пункти обігріву.

  • В області створили інтерактивну карту, де люди можуть швидко побачити, де найближчий теплопункт. Там вони зможуть запастися теплим одягом та продуктами харчування, зарядити мобільні телефони та перечекати кризові моменти.
  • Влада розглядає кілька сценаріїв подальших подій: «Якщо ми розуміємо, що інфраструктура настільки пошкоджена, що ситуацію неможливо вирішити швидко, є план тимчасового транспортування людей у ​​регіони, де ситуація стабільніша».
  • Опалювальний сезон на Київщині вже стартував. У першу чергу були підключені лікарні, школи та дитсадки. Планують підключити всі інші будинки. У Київській ОВА заявили, що область готова на 99 відсотків
Читайте також: