Пошук

Журналісти розповіли про майбутню роль "групи Коломойського" у виборах на Обухівщині

Журналісти розповіли про майбутню роль "групи Коломойського" у виборах на Обухівщині

Як відомо, очевидних представників групи Коломойського на Київщині серед нардепів троє – Дунда, Василевська-Смаглюк та Дубінський.

Перші двоє проявляють мінімальну активність на своїх округах, та поданими нещодавно правками до закону про неповернення банків колишнім власникам всім показали, кому "служать". Дубінський теж відзначився у цій сумнозвісній історії, але також постійно присутній на окрузі, має своїх людей та контактує з місцевою владою.

Про це йдеться у нарисі Анатолія Тихого на шпальтах Моєї Київщини.

За його словами, саме на Дубінського покладена основна роль у формуванні "ліфту" (щоправда, схоже, виключно для людей Коломойського) під місцеві вибори.

Як відомо, партійна структура, на відміну від інших політичних сил, у "Слуги народу" відсутня. Фактично на Київщині (і, вочевидь, в інших регіонах) працюватиме франшиза на висунення від СН. І у Коломойського відреагували найбільш оперативно. Зокрема, Дубінський окрім Обухівського та Васильковського районів, які входять до його округу, вже почав активно працювати в Білій Церкві, зауважив він.

  • Авжеж, "ліфт" по-коломойському - це повний сюр. На папері - все красиво: для пошуку потенційних кандидатів запущено спеціальну онлайн-платформу (за схожою схемою шукали голів РДА області), куди можна подати своє резюме.
  • Далі мають відбуватися співбесіди, де відберуть найкращих. Але те, що це - повна утопія, стало зрозуміло, коли стало відомо, що керувати виборчим штабом "Слуги народу" в Білій Церкві буде Дмитро Киришун.
  • За які заслуги Киришуну довірили кувати перемогу в найбільшому місті області - невідомо, але факти з його біографії мали б насторожити будь-яку серйозну політичну силу, яка претендує на позитивний результат.

Зараз Киришун є депутатом Узинської ОТГ від "Аграрної партії", а в Білій Церкві його краще знають як "агротітушку" з позивним "Діма-Звєзда". У часи Революції Гідності Киришун був одним із організаторів поставок "тітушок" на Антимайдан, яких набирав з-поміж місцевих спортсменів. Його пов’язували з покійними нині білоцерківськими політиками-авторитетами Олександром Подольським та Андрієм Немною.

Присутність мінімум чотирьох конкуруючих груп впливу серед представників лише однієї партії підтверджує, що місцеві вибори для "слуг" стануть справою вкрай марудною. Розвал і хитання всередині президентської партії, викликані відсутністю єдиного центру ухвалення рішень, автоматично ведуть СН до поразки. Досі маючи найбільшу підтримку в країні, на Київщині "слуги" ризкують розтринькати свою перевагу. Але, схоже, це нікого особливо в партії Зеленського не хвилює: головне - попихатися ліктями й ухопити шмат-квоту в списку, додав він.

Читайте також: