Зонування сучасного офісу
13:33 22.07.2022
Реклама
Зонування сучасного офісу

Для забезпечення налагодженої роботи, створення статусу компанії, недостатньо просто купити офісні меблі, потрібно поділити приміщення на тематичні локації. Дізнаємося, як правильно зонувати сучасний офіс, в якому буде зручно перебувати всім співробітникам та відвідувачам.

Приймальна

Це місце найбільше на очах, від нього залежить сприйняття відвідувача та думка про компанію. Територіально ділиться на ресепшн, хол та область очікування. Всі локації повинні виділятися зручністю, а обстановка ергономічністю. Рецепція матиме стійку, іноді двосторонній стіл, функціональне крісло. Зону очікування оснащують одинарними чи секційними стільцями, також не зайвим буде розставити недорогі офісні крісла.

Робочий простір

Тут треба орієнтуватися на 2 типи зонування – кабінетний та опен-спейс:

  • Перший – передбачає ізолювання приміщень для одного чи групи співробітників. Кожний кабінет є змога окремо стилізувати, продумати приладдя під сферу діяльності.
  • Другий – відкрита область де немає стін, максимум – скляні, пластикові перегородки стаціонарні та пересувні. Як функціональні роздільники та задля структуризації можна купити офісні меблі – стелажі, мобільні шафи.

Іноді можливо допустити універсальність, за допомогою смарт-скла, замутненість якого настроюють, встановлюють, створюючи стіни або роблячи прозорі перегородки.

Кабінет керівника

Це той простір, від якого багато залежить, вед на одній території має бути робоче та переговорне місце, зона нарад та відпочинку. Кожен предмет інтер'єру має бути функціональним і статусним, адже від того, як виглядає територія керівного складу, залежить імідж компанії. Тут недорогі офісні крісла можуть не підійти, повинно бути спеціальне, багатофункціональне, з високою спинкою, престижного дизайну. Стіл - просторий, буває з витягнутою приставкою або можна встановити окремий, для переговорів з додатковими простими кріслами або стільцями. Загалом обстановка може бути довільною, але бажано не знехтувати послугами дизайнера.

Кімнати переговорів

Зазвичай конференц-зали та переговорні мають аскетичний дизайн. Найчастіше це закриті кімнати в які краще купити офісні меблі стриманої стилістики - довгий стіл в обрамленні зручних стільців або стандартних крісел можна без будь-яких налаштувань. Також часто встановлюються панелі, шафи-трансформери, екрани чи дошки.

Місце відпочинку

Зараз у сучасних офісах лаунж-зони далеко втекли від старомодних кімнат з холодильником та столом. Тут прийнято встановлювати барні стійки, м'які дивани, зручні куточки, лежаки, різні столики. Окремо може бути мініатюрна кухня, зона кави-брейку, хобі та навіть ігрова. Все це психологічно і фізично дає розслабитися, відпочити, щоб потім із новою енергією розпочати роботу.

Погода