Пошук

5 років тому під час прориву оточення під Іловайськом загинув доброволець батальйону "Донбас" з Обухова

5 років тому під час прориву оточення під Іловайськом загинув доброволець батальйону "Донбас" з Обухова

5 років тому в бою, під час прориву оточення під Іловайськом загинув доброволець батальйону "Донбас" з Обухова, почесний громадянин міста, Олексій Бакка.

Бакка Олексій Вікторович - солдат резерву, стрілець 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України «Донбас» військової частини 3027 Північного оперативно-територіального об’єднання.

Народився в м. Майкоп, Краснодарський край, РРФСР. У дитинстві переїхав з батьками в м. Обухів Київської області. Закінчив технікум і працював у різних сферах. Останнім часом займався підприємництвом. Був активним
учасником Революції Гідності.

Загинув під Іловайськом під час прориву з оточення. Востаннє його бачили в с. Красносільське. Вранці 29 серпня 2014 року під час виходу так званим зеленим коридором з Іловайського котла Олексій знаходився у «ГАЗелі», що пересувалася у складі автоколони батальйону «Донбас». На ділянці дороги між селами Многопілля та Червоносільське колону обстріляли. Діставши смертельне поранення у груди, воїн випав з автомобіля. Третього вересня тіло «Детройта» разом із тілами 96 інших загиблих в Іловайському котлі привезли до моргу м. Дніпропетровська (нині Дніпро). 16 жовтня 2014 року його тимчасово поховали на Краснопільському цвинтарі м. Дніпро як невпізнаного героя.

Був упізнаний за тестами ДНК та перепохований 28 лютого 2015 року у м. Обухів Київської області на кладовищі «Лукавиця».

Залишилися дружина та троє дітей.

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Почесний громадянин Обухова з 2015 року.

Читайте також:
Закатованого бойовиками "ДНР" добровольця з Обухова нагородили посмертно (відео)