Пошук

"50 відтінків Обухівського сервісу": уривок з БДСМ роману

"50 відтінків Обухівського сервісу": уривок з БДСМ роману

...Ти сідаєш до нього в машину. Він дивиться на тебе поглядом хазяїна. В салоні спекотно. І ти як слухняна рабиня займаєш своє місце, приречено змирившись зі своєю позицією у даному авто.

Ти просиш його відкрити вікно, натомість отримуєш черстве: "Вікно не відкривається". Крім спеки, у машині на додачу жахливо пахне. Ніби вночі він робить ритуальні жертвоприношення, чи перевозити цілі отрати кіз та овець, а вдень він...таксує...

Це був уривок з БДСМ роману "50 відтінків Обухівського сервісу".

Якщо ви хоч раз користувалися таксі у нашому місті, стояли у черзі в магазині, і не дай Боже зверталися у ЦРЛ, то ви також стали частиною цієї епічної щоденної психологічної драми (плаче над римованою складовою з епітетів).

Я вчора їхала у таксі з "Центру". Зазвичай, дзвоню у "Ластівку", а тут спішила і натрапила на таксо (інакше не скажеш) у "Центрі". І чуйка ж у мене досить непогано працює і очі ніби маю. Але ж ні, дедлайн робить свою справу. Я сідаю у "Ланос" кольору "ультрамарин".

Перше, що паралізує це запах. Він ні на що не схожий. Наче в авто їздить купа тварин зі своїми мускусними залозами і дана суміш у тандемі із задухою в транспорті паралізує тебе, відриває від реальності. Єдине, що ти шукаєш це ковток свіжого повітря. Але вікно не відкривається.

Тобі потрібно заїхати у пару місць. Сили вже майже закінчилися. Але всі навики виживання у лісі, яким вчили на студреспубліці чи МТЗ не приносять явної користі. Вони тебе не рятують. Чому ніхто не прокачує скіли з виживання у неохайному таксі?

Вишенькою цього торту стає те, що водій геть не орієнтується у місті. Розповідає тобі якісь історії з життя і поводиться так, наче ти до нього в гості прийшла.

Наприкінці вояжу кидає: "100 гривень". І ти платиш. Платиш, як платять терористам викуп, платиш, як приречена монополізацією країна за нещасний борг у МВФ. Ти платиш за волю від страждань. Де екзистенційна криза таксиста вирвалася назовні і перетворила його аквамариновий кеб на залізну коробку страждань.

Після цієї історії так захотілося ввести у місті якийсь рейтинг для служб таксі.

Мені цікаво, чому за одну і ту саму суму їздять авто різного класу. Та і Господь із ними. Справа у чистоті. Ми платимо 100 гривень незалежно від того, який сервіс отримуємо натомість. Вважаю це тотальною несправедливістю по відношенню до нас, клієнтів.

Тому давайте голосувати. Яка служба таксі вам подобається найбільше?

Можна також в каменти прикладати фото авто або номери і писати характеристику.

Читайте також:
Округ - містичний, вибір - загадковий, результати - прогнозовані?

Коментарі