Пошук

94-й округ переживає навалу "слуг народу": чекають на "Короля ночі"?

94-й округ переживає навалу "слуг народу": чекають на "Короля ночі"?

Концентрація кандидатів у депутати від різноликих "слуг народу" переважає всі припустимі при використанні брудних технологій норми.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сайт ЦВК.

Згідно з його інфоормацією стном на сьогодні 4 з 10 зареєстрованих кандидатів мають відношення до словосролучення, котре перегукується з назвою президентської партії.

Серед них:

Дубинський Вадим Володимирович

народився 12 грудня 1971 року в місті Сміла Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник підрозділу, "ПП "Слуга народу", безпартійний, проживає в місті Сміла Черкаської області, судимість відсутня, самовисування.

Дубинський Максим Миколайович

народився 28 квiтня 1998 року в місті Умань Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, керівник проекту, "ПП "Слуга народу", безпартійний, проживає в місті Сміла Черкаської області, судимість відсутня, самовисування.

Новосельцев Жан Вадимович

народився 17 червня 1980 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комунікаційний директор, громадська організація "СЛУГА НАРОДУ", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.

Сабащук Юрій Миколайович

народився 7 травня 1975 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, громадська організація "ПП "СЛУГА НАРОДУ", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Втім, головного "слуги", на роль котрого претендує журналіст 1+1 О. Дубинський у списках зареєстрованих ще немає. Ймовірно, саме він має очолити навалу "слуг" на знесилені і позбавлені власних кандидатів обухівські терени.

Читайте також:

Коментарі