Пошук

Арахамія розповів, чому Дубинського не виганяють зі "Слуги народу"

Арахамія розповів, чому Дубинського не виганяють зі "Слуги народу"

Голова фракції партії "Слуга народу" Д. Арахамія пояснив, чому депутатів, котрі "розгойдують" фракцію, зокрема, представника Обухова О. Дубинського, до цих пір не виключили із фракції. І пожалкував про неможливість відкликання мандата.

Своїми роздумами він поділився в одному з інтерв'ю, передають Хроніки Обухова з посиланням на Укрінформ.

Голова фракції партії «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що зараз від виключення когось із мажоритарників зі складу фракції постраждає сильніше політсила, ніж виключені депутати.

Таку думку він висловив в інтерв’ю журналу НВ.

Насправді зараз багато хто розгойдує фракцію, чекаючи виключення. Як тільки ми виключимо одного або двох, слідом побіжать 10-15-20 з будь-яких причин. А причину депутат легко вигадає: мовляв, не згоден з якимись політичними позиціями, тиснули на нього, а він завжди хотів інакше. В результаті у нас злетить монобільшість і ми змушені будемо йти з кимось у коаліцію, - зазначив Арахамія, відповідаючи на запитання про те, чому зі «Слуги народу» не виключили депутатів Максима Бужанського та Олександра Дубінського, які шкодять публічному іміджу партії і фракції.

Водночас Арахамія визнав, що «фатальна помилка» полягає в тому, що Верховна Рада не прийняла імперативний мандат, який передбачає відкликання мандату депутатів.

Зараз вже імперативний мандат неможливо прийняти, потрібно бути реалістом. З імперативним мандатом управляти фракцією було б на порядок легше, - додав Арахамія.

Читайте також: