Пошук

Архієпископ Обухівський захворів на коронавірус: не дотримувався правил карантину

Архієпископ Обухівський захворів на коронавірус: не дотримувався правил карантину

Два тижні тому Архієпископ Обухівський і вікарій Київської єпарїії РПЦ (в Україні - "УПЦ МП") Іона Черепанов освятив в Обухові купола і хрести на новій церкві.

Тоді Хроніки Обухова розповіли про легковажне ставлення до карантину, зокрема, відсутність масок під час здійснення обряду. Сьогодні головний актор тодішнього дійства розповів про своє інфікування коронавірусом.

Про це повідомив він сам на своїй сторінці у Facebook

Після недільної служби в мене піднялася температура, а в понеділок дійшла до 38 градусів, і я вирішив про всяк випадок зробити тест. Вчора стало відомо, що він позитивний. Зараз самопочуття в нормі, вранці було 36,7. Перебуваю у повній ізоляції, – написав він вчора, 9 квітня.

Він зазначив, що служби у монастирі проходять без парафіян, оскільки територію ботсаду закрито на карантин.

Довідково:

Архієпископ Іо́на (також Йо́на, в миру Черепанов Максим Олександрович; 29 грудня 1971) — архієрей Української православної церкви (Московського патріархату) з 2011 року, єпископ[з 2017р.архієпископ] Обухівський, вікарій Київської митрополії. З 1999 року — намісник Троїцького Іонинського монастиря в Києві. З 2010 року — голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді.

Архієпископ Іона відомий також своїм знайомством з колишнім діячем проросійського козацтва Олексієм Селівановим, колишнім керівником гуманітарного управління Міністерства оборони України в останні місяці президентства Віктора Януковича (у подальшому - бойовиком Л/ДНР). Владика Іона відомий своєю ненавистю та зневагою до Православної Церкви України, про що свідчать дописи на його сторінці в мережі "фейсбук". Разом з митрополитами РПЦ в Україні Онуфрієм та Антонієм відмовився вставати на знак вшанування загиблих в АТО українських воїнів у Верховній Раді (2015 р.)

Відмічений в українофобії.

Читайте також: