Пошук

Автор концепції "Обухботс" записав відео-звернення до земляків

Автор концепції "Обухботс" записав відео-звернення до земляків

Автор концепції Обухботс (Центр програмування та робототехніки) Олександр Устименко записав відео-звернення до земляків.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланям на Facebook автора.

- Друзі, завдяки вашим голосам і підтримці мій проект зміг вийти на 1-ше МІСЦЕ в конкурсі проектів Громадського бюджету! Отже, наразі є надія, що вже в 2020 році в Обухові нарешті буде створено Міський Центр Програмування та Робототехніки! - розповів він, - Нагадаю, що мій проект передбачає закупівлю обладнання для навчання учнів програмуванню та робототехніці. Це дозволить кожній дитині Обухова, яка мріє про майбутню інженерну чи ІТ-професію, отримати сучасний простір з можливостями для кваліфікованого навчання. Деталі мого проекту на сторінці для голосування. АЛЕ, щоб втриматися до кінця марафону голосування, нам потрібно не зменшувати темпи. За моєю інформацією – конкуренти і не думають здаватись)

- Багато знайомих, особливо ті, хто ще ніколи не голосували, – просили показати процедуру голосування. Я зробив покрокову відео-інструкцію голосування за допомогою карток Приватбанку, Ощадбанку (у варіанті Ощаду показав як голосувати зі смартфона) та Монобанку, - зауважи він.

- Але якщо у Вас все-таки не виходить проголосувати онлайн, або немає карток вищеперерахованих банків – є варіант проголосувати з паспортом (або ID-карткою) в центрі Обухова за адресою вул.Малишка, 6 (управління економіки міськради, на моєму попередньому відео був показаний маршрут як до нього йти від школи), який залишається в силі. Це займе у Вас всього 10-15 хвилин! Проголосувати за паспортом (або ID-карткою) можна по п’ятницю, 13.09, до 16:00; онлайн – по неділю, 15.09, включно, до кінця дня, - додав він, - Тому дивимось відео, вчимось, голосуємо задля перемоги проекту та сучасної освіти для обухівських дітей. Важливий кожен голос! Заздалегідь дякую всім за Ваші голоси.

Читайте також: