Пошук

Без кота все суєта: а з котом - фелічіта!

Без кота все суєта: а з котом  - фелічіта!

Я продовжую розповідати історії про обухівських тварин, чиї поточні умови вимагають корекції, а шанси - росту акцій на біржі життя.

АЗА ЗНАЙШЛА РОДИНУ

Але, для початку поділюся дещицею дофаміну, радісною звісткою, хорошою новиною. Минулий тиждень не минув даремно - Азьок-карасьок, "кусеня з розумними очима", знайшов свою родину у вигляді двоногої безхвостої Мами, породи "Людина звичайна" і старшої чотириногої сестрички, породи "Привіт, будемо гратися разом?"

Ще кілька киць поїхали на стерилізацію, решта - нагодовані, гуманізм в окремо взятому дворі повільно, але човгає під гору.

В ЧОМУ ПРОБЛЕМА

Звичайно, я розумію, що 2-3 людей з району не можуть дати ради весні і природнім інстинктам тварин. Іншими словами, скільки котів не стерилізуй, завжди прийдуть більші, хтось підкине менших. Останнім, не зважаючи на умовно приязну погоду малокомфортно, оскільки територія "Автошколи" це мисливські угіддя собак, котрі періодично під'їдають їжу і життя тих, хто не встиг/не зміг вилізти на дерево. До їх числа потрапляють триденні і тринадцятирічні, дворові у "надцятому" поколінні і викинуті "добрими українцями", породисті.

Контроль популяції - політичне питання, котре вимагає системності і вирішитися місцевими волонтерами не може. Одна з його вимушених жертв - півторамісячний Рижик, котрий піввечора голосив на задньому дворі під балконами на Автошколі. Тоді Рижика наче забрав всім відомий підприємець, під парканом котрого сиділо нещастя, але, як виявилося, не до кінця.

Рудий кіт - знак Сонця
Рудий кіт - символ золота
Рудий кіт - передумова (і умова) достатку
Добре, що ти вже готовий взяти Рижика - телефонуй!

ЩО ЗАРАЗ

Зараз Рижик на перетримці у родини, котра вже має кілька котів і знаходиться в дещо обмежених квартирних умовах.

Рижик - хлопчик, як було зауважено вище - приблизно півтора місяці від роду і:

  • практично за 1 вечір привчився до лотка;
  • досить швидко поладив з дорослими тьотями-кицями у квартирі;
  • не кусається і не шкодить, дякує за те, що не лишили на розстерзання Псам з Омели і дуже сподівається на милість "котячого бога" і його подарунок - двоногу Маму.

ЧОМУ ВАМ ТРЕБА РИЖИК?

  • Тому, що РУДІ КОТИ - це знак Сонця, символ золота, передумова (і умова) достатку. Достаньте рижого кота і достаток достане Вас.
  • А знаєте чому? Тому, що без кота - все суєта, а з котом - фелічіта. Остання перекладається як Щастя.
  • Заводьте руде кусеня, будьте щасливі!

ЯК ЗАБРАТИ

Контакти для додадкових довідок (якщо такі потрібні):

  • 096 586 06 55 (Таня) або пишіть куратору (вона ж).
  • ПС. майбутня стерилізація "за рахунок фірми", не сумнівайтеся.

ПС. РИЖИК ЗНАЙШОВ РОДИНУ. ДЯКУЄМО ЇЙ І ВСІМ ПРИЧЕТНИМ.

Читайте також: