Пошук

Боротьба триває: суд наклав наклав арешт на скандальну ділянку по Миру 1

Боротьба триває: суд наклав наклав арешт на скандальну ділянку по Миру 1

27 жовтня цього року слідчий суддя Обухівського районного суду Київської області Тиханський О.Б., на клопотання прокурора Обухівської окружної прокуратури Канюки В.О., в рамках розслідування кримінального правопорушення у сфері службової діяльності пов’язаної з наданням публічних послуг, зловживання владою або службовим становищем, наклав арешт на земельну ділянку, надану в оренду під забудову, яка розташована нижче Миру 1.

Про це повідомив депутат ОМР Б. Яцун, передають Хроніки Обухова.

Обухівці, це судове рішення - результат наших звернень до органів прокуратури, спрямованих на збереження від забудови лісів на території міста.

Наші цілі визначено в петиції до міської ради: https://petition.e-dem.ua/obukhiv/Petition/View/125

Їх досягнення - юридично складний і тривалий процес, який потребує значних видатків.

Якщо можете, - підтримайте захист лісів Обухівщини своїми коштами, зауважив він.

Картковий рахунок для збору коштів на роботу адвокатів:

5168757406021396 Яцун Богдан Іванович.

Це картка для виплат, яка не використовується в приватних цілях. Звіт по надходженню і використанню коштів буде наданий на запит кожному донору у вигляді скрінів з картки.

Долучайтеся. Все в наших руках.

На фото огороджена ділянка нижче Миру 1. До речі, огорожа не відповідає контуру ділянки 3223110100:01:098:0036 на публічній кадастровій карті, додав він.

Нагадаємо, що раніше Обухівська міська рада ухвалила проект містобудівної документації - План зонування території міста Обухова, із змінами в зонування територій міста, які надають ДОЗВІЛ НА ЗАБУДОВУ БЛ. 18 ГА ЛІСУ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХОВА.

Крім того, його прийняття без поправок дозволяє розпочати будівництво на схилі піщаної дюни в районі Мира 1, що становить загрозу для мешканців оточуючих будинків.

Читайте також: