Пошук

Обухівські активісти продовжують боротьбу із забудовами

Обухівські активісти продовжують боротьбу із забудовами

Вчора в Обухові відбулися повторні слухання проекту Плану зонування території міста Обухова.

Про перебіг і результати події розповів депутат Обухівради Б. Яцун, передають Хроніки Обухова.

Багато змістовних виступів з обґрунтованими пропозиціями щодо внесення змін до Плану. До речі свої пропозиції кожен житель міста може подати письмово до 30 липня на адресу замовника (виконавчого комітету Обухівської міської ради).

Заступник міського голови Володимир Цельора запропонував відповідно до Постанови №555 t створити погоджувальну комісію по 2 спірних питаннях:

  • забудова 1 га зеленої лісової зони біля Миру 1
  • забудова 16 га лісу біля міського пляжу - ділянки, законність виділення яких Прокуратура оскаржує в судах, розповів він.

За його словами п. 13 Порядку проведення громадських слухань встановлює, що до до складу Погоджувальної комісії входять уповноважені представники громадськості, які обираються під час громадських слухань.

До складу погоджувальної комісії записалося 66 осіб, що значно більше 21 особи - кількості представників громадськості в складі погоджувальної групи, яка була погоджена на слуханнях.

Це означає, що необхідно провести персональне рейтингове голосування і обрати цих 21 представника громадськості на громадських слуханнях. Очевидно, для цього потрібно провести додаткове засідання громадських слухань, додав він.

Читайте також: