Пошук

Cтало відомо, хто із сусідів поглине Обухівський район

Cтало відомо, хто із сусідів поглине Обухівський район

Карта столичного регіону відразу після завершення реформи децентралізації може зазнати докорінних змін. Замість звичних 25 районів влада планує залишити Київщині чотири, в кращому випадку - п'ять. Київобладміністрація вже не згодна з такими напрацюваннями Мінрегіону.

Про це пише КиевВласть, передають Хроніки Обухова.

Як повідомляє прес-служба Київської облради, сьогодні адміністративний поділ Київської області - це 25 районів і 12 міст обласного підпорядкування. Всього в області 25 міст, 30 селищ міського типу та 1122 сільських населених пункти.

Проект адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київській області, який запропонував Мінрегіон, передбачає створення 45 ОТГ, з яких 24 міських, 14 селищних і 7 сільських. А також 4 об'єднаних району: Білоцерківський (з населенням 487,2 тис. осіб), Броварський (435,9 тис. осіб), Васильківський (435,8 тис. осіб) і Ірпінський (358,8 тис. осіб).

  • Так, в Білоцерківський район повинні увійти Сквирський, Володарський, Тетіївський, Ставищенський, Рокитнянський, Таращанський, Миронівський, Богуславський райони.
  • В Броварський район - Бориспільський, Баришівський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський і частина Вишгородського районів, а також обласне місто Березань.
  • Васильківський район запланований у складі Фастівського, Обухівського, Кагарлицького, частини Києво-Святошинського району та обласного міста Ржищів.
  • Ірпінським районом можуть стати Іванківський, Поліський, Бородянський, Макарівський, частина Вишгородського і частина Києво-Святошинського районів, міста Ірпінь та Буча.
Читайте також:
Обухів як частина "Великого Києва": кому і для чого потрібна Київська агломерація