Пошук

Дружина "Слуги народу" задекларувала 28 ділянок на Обухівщині

Дружина "Слуги народу" задекларувала 28 ділянок на Обухівщині

Дружина депутата від "Слуги народу" з Миколаївщини Максима Дирдіна, Ірина, задекларувала 28 ділянок на Обухівщині.

Про це пише Ярослав Чепурний з Центру журналістських розслідувань, передають Хроніки Обухова.

- Згідно з декларацією, вона володіє 28-ма (!) ділянками землі загальною площею 11,23 га в селах Верем'я, Підгірці, Семенівка і Перегонівка Обухівського району Київської області. Ділянки різних розмірів: від 10 соток до гектара. Загальна вартість їх становить 1,8 млн. грн. Впадає в око те, що 27 з них були придбані Іриною Дирдіною в 2015 році, з яких 22 ділянки - в один день, 22 грудня. Як можна було викупити за один день таку кількість ділянок в різних населених пунктах і встигнути їх документально оформити? Можливо, «рекорду» сприяли професійні навички Дирдін, яка багато років працює адвокатом, - іронічно зауважив автор.

Читайте також:

За даними видання “Главком” він був адвокатом ексголови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова у справі про розгін Євромайдану, передає times.com.ua.

Попов вважався креатурою одного з лідерів нинішньої «Опоплатформи «За життя» Сергія Льовочкіна. Дружина Дирдіна Ірина в 2015 році балотувалась по мажоритарці в Київську міську раду від «Опозиційного блоку», тоді ще Льовочкін перебував у складі цієї політичної сили.

У ході досудового розслідування, яке вело НАБУ в 2017 році, з’ясувалося, що земельні ділянки загальною площею 11,17 га придбала саме Ірина Дирдіна, яка є керівником у київському ТОВ «Юридична фірма «СІ.ТІ.АР». Вказана компанія здійснювала управління акціями ПАТ «Укртелеком» та компанії Oskaro Investments Limited, які належать Льовочкіну. Крім цього, «СІ.ТІ.АР» управляла цінними паперами та корпоративними правами рідної сестри Льовочкіна, нардепа Юлії Льовочкіної.

Детективи НАБУ підозрювали, що Дирдіна оформлювала на себе нерухоме майно в інтересах Сергія Льовочкіна, проти якого було відкрито справу за фактами незаконного збагачення

До речі, тоді НАБУ перевірило доходи Ірини Дирдіної, і виявилося, що протягом 2013-2015 років вона отримала не більше 300 тис. грн., тож придбане майно не відповідало її доходам, а договори були укладені в інтересах Сергія Льовочкіна у період виконання ним повноважень народного депутата України.

У сім’ї кандидата від «Слуги» взагалі повний плюралізм думок – якщо дружина кандидата від «Слуги народу» балотувалась від Опоблоку, то батько Євген Дирдін є депутатом Первомайської міської ради від БПП.

- Під час президентських виборів “порохобот” Дирдін-старший активно ділився публікаціями в яких Зеленського називали “чмошником”, а його виборців – “дебілами”. Пізніше цю “сторінку” в своєму житті батько сімейства почистив. Натомість взявся “топити” за президенську партію. Втім, “рукописи” не горять, - додав автор.