Пошук

Дубинський голосує у Верховній Раді як колаборанти із партії Медведчука?

Дубинський голосує у Верховній Раді як колаборанти із партії Медведчука?

Обраний до Верховної Ради України по 94 округу від партії "Слуга народу" О. Дубинський голосує приблизно так само, як і фракція "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука.

Про це йдеться у новині під назвою "Корнієнко пояснив, чому вигнали Скороход і Полякова, але не чіпають Дубінського" на УП, передають Хроніки Обухова.

- На слова про те, що Дубінський голосує приблизно так само, як і фракція "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, він (голова партії "Слуга народу" О. Корнієнко відповів: "Це треба додатково проаналізувати. Щодо сигнальних законів такої інформації не було", - йдеться у тексті.

Читайте також:

Журналіст загадав про інформацію, що Дубінського збиралися виключити з фракції, якщо він не проголосує в першому читанні за ринок землі.

Корнієнко відрізав: "У нас немає такої позиції "якщо". На засіданні фракції щодо ринку землі, на якому був присутній президент, не було погроз або ламання через коліно. Президент пояснив свою позицію. І депутати послухали. Дубінський не прийшов на це засідання, проте проголосував".

Читайте також: