Пошук

Дубинський vs.Порошенко - рахунок 1:1?

Дубинський vs.Порошенко - рахунок 1:1?

Нардеп від 94 округу (Обухів-Васильків) О. Дубинський прагне зняти депутатську недоторканість з екс-президента України П. Порошенка, в той час як оточення останнього ліпить з обухівського нардепа образ "корупціонера".

Про це пишуть Хроніки Обухова з посталнням на ЗМІ.

- Члени фракції партії "Слуга народу" проводять внутрішнє голосування за те, щоб зняти недоторканність з п'ятого президента Петра Порошенка, - повідомив нардеп із СН Олександр Дубинський у своєму Telegram-каналі, передає Depo.ua. Так, за словами політика, наразі відбуваються закриті голосування всередині фракції.

Читайте також:

Разом з тим, нардеп Олексій Гончаренко із фракції "Європейська солідарність" опублікував документ, який підтверджує відкриття справи проти трьох депутатів «Слуги народу»: Дубинського, Юрченка та Холодова.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши відповідні документи.

За словами Гончаренка, троє народних депутів від партії "Слуга народу", серед котрих Олександр Дубінський, пролобіювали так звану «тютюнову поправку» , «після якої, тютюнова галузь в Україні різко скоротила виробництво, бюджет недоотримав мільярдні надходження».

Результат: Національне антикорупційне бюро (НАБУ) почало кримінальне розслідування щодо народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського.

Читайте також:

Коментарі