Пошук

Епіцентр в Обухові: проблема чи необхідність?

Епіцентр в Обухові: проблема чи необхідність?

Потрібен Обухову Епіцентр чи ні? Будувати його як завжди в районі Школи-Піщаної чи Обухів ширший за місцеве City? Чи стане його будівництво у середмісті Обухова початком (чи фіналом) транспортного колапсу центральної артерії міста, вулиці Київської?

Коротко:

  1. Так, Обухову треба Епіцентр. А ще йому треба Центр стерилізації тварин, IT і громадський хаби, муніципальна галерея і так далі. Обухову треба все, оскільки нічого, що вказувало би на його статус комфортного і цивілізованого міста зараз в ньому майже немає.
  2. Епіцентр не можна і не потрібно будувати в районі Школи-Піщаної. По-перше, люди живуть не тільки там і Обухів має розвиватися рівномірно. По-друге, там немає де, хіба що замість лісу, що, звичайно, не варіант. Можливо, на місці залишків приватного сектору, присутність котрого в плоскій частині Обухова від нижнього АТБ і до Автостанції гальмує розвиток всієї долини.
  3. По суті, в ситуації, коли довжина долини Кобрини біля 12 кілометрів розвивати лише «голову дракона» в її нижній течії – злочин перед іншими частинами тіла міста і його населення. Відтак, варто накласти тимчасовий мораторій (шутка) на будь-які інфраструктурні зрушення на обухівському Манхеттені доти, поки не будуть вивчені і задіяні інші, по факту периферійні частини міста. Обухів – це не лише Мира 17а.

Звичайно, є шанси, що будівництво 2-3 крупних інфраструктурних об’єктів від стадіону Мельника до Автостанції перевантажить центральну магістраль міста.

Втім, по-перше, це не факт. По-друге, будівництво Епіцентру дозволить оживити життя сонного середмістя, в котрому в 21 столітті немає навіть кафе. По-третє, і це головне – обухівські дороги це не лише Київська, є купа перпендикулярних до неї доріг, частина з котрих функціональна (через Лукавицю), інші потенційні (Гайдамацькою) і так далі і тому подібне.

Відмовлятися від інвестицій в розвиток міста лише тому, що це можливо уповільнить рух приватного транспорту нерентабельно.

ЕПІЦЕНТР В ОБУХОВІ НЕ ПИТАННЯ.
ЕПІЦЕНТР В ОБУХОВІ – НЕОБХІДНІСТЬ.

Підписуйся на OBUKHIV FIRST! (https://t.me/OBUKHIVFIRST)

Читайте також: