Пошук

Городок - геомантичне серце Обухова

Городок - геомантичне серце Обухова

Сакральна географія як світська форма геомантії чимось нагадує дзен в структурі Махаяни. Схожість проявляється у тому, шо за інсайдами не варто їздити до визнаних брендів тренду, будь-то Трахтемирів чи монастир Менрі.

Один з таких прикладів гора Городок, втрачений і знову відкритий топоніміще в географічному центрі міста. З виду типова, вона, втім, містить історії (і, ймовірно, залишки) військового укріплення 18 ст, двох церков 19-20, корпусу легенд про печери (ходи, льохи) в нутрощах гори, згадки про німецьке військове захоронення часів ВВВ тощо.

Є версії про монашеські келії ще від часів Київської Русі, а є сучасні установки на існування "місця, де нічого не росте" (... бо там стояла церква).

Сама гора напрочуд атмосферний надзаплавний мис-"останець", з'єднаний з наступним відрогом плато лише однією короткою пуповиною-дорогою.

Знаючі люди знаходять на її схилах сліди екскарпування, а адепти "Хронік Амбера" - візуальну подібність стежки з боку р. Обухівки до ліствиці на гору Колвір.

Місцеву і мініатюрну. Значно меншу, ніж енергії, процеси і активуючі їх сутності, чиї тіні періодично крокують поруч з вашою і за відсутності видимої частини господаря під час полуденного променаду горою.

Читайте також:
Городок - геомантичне серце Обухова
Городок - геомантичне серце Обухова