Пошук

«Громадське радіо» може з'явитися на FМ-частоті в Обухові

«Громадське радіо» може з'явитися на FМ-частоті в Обухові

«Громадське радіо» з 27 серпня збирає близько 134 тисяч гривень на внесок на конкурсну гарантію для участі в конкурсі на FM-частоту в Києві та Київській області.

Про це повідомляє прес-служба медіа, передають Хроніки Обухова з посиланням на Детектор Медіа.

- Значна частина наших слухачів живе на Київщині і в столиці. Ми хочемо спростити для них можливість приймати наші програми на звичайному FM-приймачі, а також розширити нашу аудиторію, – розповів виконавчий директор ГО «Громадське радіо» Кирило Лукеренко.

Крім грошової підтримки, медіо заклькало своїх слухачів із проханням підтримати його листами на адресу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

- Зараз телерадіокомпанія "Громадське радіо" працює на 16 передавачах у шести регіонах України. Переважно це частоти у невеличких населених пунктах, більшість із них розташовані на Донбасі. Частина з них працює в режимі тимчасового мовлення. У Києві радіо мовить зараз на малодоступній для широкої аудиторії УКХ-частоті 70,4 МГЦ, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 11 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила оголосити шість конкурсів на радіомовлення, на які виставила 170 вільних ФМ-частот і 3 УКХ-частоти. Серед іншого, конкурс передбачає, що переможець отримає можливість мовити на частоті 99,4 FM у Києві та області (міста Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Обухів та ще п'ять районів: Бориспільський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Києво-Святошинський і Обухівський). Потужність передавача 1,5 кіловати. На цю частоту й претендує «Громадське радіо».

Читайте також: