Пошук

Кононенко vs. Дубинський: на 94 окрузі почалася "війна рейтингів"

Кононенко vs. Дубинський: на 94 окрузі почалася "війна рейтингів"

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у депутати по 94 виборчому округу (Обухів-Васильків), а відтак і поставила крапку на продукуванні опонентами "двійників".

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сайт ЦВК.

Наступний, після "війни клонів", згідно із законами передвиборчої кампанії, крок - "війна рейтингів".

Так, згідно з опитуванням соціологічної кампанії "Актив груп", якби вибори у Верховну Раду відбулися в найближчу неділю, то переможцем на 94-му виборчому окрузі (Київська область) став висуванець партії «Слуга народу» журналіст Олександр Дубинський.

Згідно з наведеними в УНІАН цифрами, за нього готові проголосувати 34,7% виборців.

- Його суперник, кандидат від «Батьківщини» Лариса Ільєнко, а також найближчий соратник колишнього президента Порошенка Ігор Кононенко набирають менше 7%. Інші кандидати значно відстають від лідера, - передають у виданні, котре належить Ігорю Коломойському, працедавцю кандидата О. Дубинського.

Читайте також:

Втім, за інформацією "Обозревателя" (асоціюють з М. Бродським) "народний депутат Ігор Кононенко лідирує в рейтингу кандидатів по одномандатному округу №94 у Київській області."

- Якби вибори до Верховної Ради проходили в найближчу неділю, то за Кононенка проголосували б 24,6%, - переконані у виданні з посиланням на результати опитування, проведеного компанією SOCIS.

  • За Ігоря Кононенка готові голосувати 24,6% виборців серед тих, хто визначився і піде голосувати.
  • За кандидата від президентської партії "Слуга народу" Дубинського - 13,1%.
  • За Віктора Романюка - 2,3%.

Довідково:

Згідно з аналізом журналістів "Текстів" (стаття "ПРОДАВЦІ РЕЙТИНГІВ. БАЗА ПСЕВДОСОЦІОЛОГІВ) компанія, котра наполягає на безумовній перевазі О. Дубинського не належить ні до провідних, ні до власне соціологічних організацій і підозрюється у маніпулюванні цифрами і роботі на працедавця О. Дубінського - І. Коломойського, власника УНІАНу.

Зокрема, власник "Актив-груп" Андрій Єременко квітні 2014 року захищав інтереси підконтрольної Ігорю Коломойському авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» у конфлікті зі швейцарською компанією «Swissport International Ltd.». Однакові статті з ознаками замовності з’явилися на сайтах «РБК-Україна» та «Коментарі»1.

Під час мерських виборів у Дніпропетровську у 2015 році компанія «Актив-груп» виводила на перше місце соратника Коломойського Бориса Філатова.

На відміну від нього, СОЦІС, на результати дослідження котрого спирається "Обозреватель" належить до однієї з перших в Україні соціологічних компаній, котра веде свою історію з 1988 року.

Читайте також: