Пошук

КРУПЧАК- 65

КРУПЧАК- 65

Можна довго і навіть з ентузіазмом займатися невдячним питанням ребрендінга Обухова.

З часом для когось від почне асоціюватися з Пединою, для когось з Фейхоа, для інших - з обухівським рушником, Малишком тощо.

Втім, жодна з цих опцій ні разом, ні сукупно не здатні перебити запах від "Обухів-65", котрий викликає асоціативну реакцію у більшості з тих, хто чує слово "Обухів".

Це погано, оскільки, як мінімум, не зрозуміло, чому було не назвати "Київ-65" (завод то "київський"), а ще краще "КРУПЧАК - 65". І розмір можна було б підкреслити, і власника увічнити.

ПС. Зараз український сегмент інтернету просто заполонила "джинса" ККПК. Частина топових медіа переповнена заказухою, в котрій на різний лад розповідається про те, що в результаті "рейдерського віджиму" Обухів замерзне, а Україна - замурзається без комбінату і його продуктів - тепла і паперу.

Не беруся судити, не компетентний у тому, настільки присутня провина в діяннях керівництва і верхівки комбінату, втім, одна мрія у мене є - це зміна назви гігієнічного продукту, завдяки котрому Обухів асоціюється з місцем, на котрому я зараз сижу.

Читайте також: