Пошук

Легендарного добровольця АТО з Обухова нагородять посмертно

Легендарного добровольця АТО з Обухова нагородять посмертно

Обухівця, добровольця "Айдару" Сергія Кононка нагородять відзнакою імені народного героя України Марка Паславського.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на відомого письменника і політика Володимира Яворівського.

Читайте також:

- Запрошуємо журналістів і всіх українських патріотів на щорічну урочисту подію - вручення почесної нагороди імені народного героя України Марка Паславського. Марк Паславський - український американець, майор армії США, який загинув у Іловайську, добровольцем захищаючи Україну. Цю нагороду присуджує Міжнародний благодійний фонд його імені іноземцям, які борються за незалежність української держави. Цьогоріч вона присуджена видатній Жінці - екс-президенту Литви Далі Грібаускайте, за її видатну роль у долі Української держави, - розовів він.

Також, у зв'язку з роковинами героїчної смерті Марка, Правління Фонду відзначило наших співітчизників - добровольців батальйону "Айдар" у цій визвольній війні: Сергія Кононка (посмертно, нагороду отримає мати героя), Ігора Козубу та Наталю Фещик - волонтера, адвоката учасників АТО та ООС.

Урочиста подія відбудеться 19 серпня 2019 року о 12.00 на Аскольдовій могилі.

Легендарного добровольця АТО з Обухова нагородять посмертно
Легендарного добровольця АТО з Обухова нагородять посмертно
Читайте також:

Довідково:

Кононко Сергій Олександрович народився 18 серпня 1982 року у нашому місті. Навчався в Обухівській загальноосвітній школі №4, після закінчення якої вступив до Київського технічного училища.

Строкову службу проходив з 2000 по 2002 роки у Підгірцях. Був звільнений у запас у званні сержанта.

Певний час Сергій працював на будівництві, але, маючи творчу натуру та патріотичну вдачу, мріяв про вільну, і незалежну державу, про що писав у своїх віршах, відкрито висловлювався у розмовах і дискусіях. І тому ні у кого, хто знав Сергія, не виникло здивування, коли він серед перших потрапив на революційний Майдан.

Коли ж розпочалася війна на Донбасі, він знову ж таки одним з перших, добровольцем вирушив на фронт. Вже там, на Луганщині, він став бійцем 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар».

24 серпня 2014 року, потрапивши під артобстріл на трасі в районі Новосвітлівка-Хрещувате, що на Луганщині, зник безвісти. Восени серед восьми тіл закатованих українських військовополонених, що були передані терористами російської федераціі з Краснодону українській стороні, було встановлено чотирьох «айдарівців», одним з яких, після проведення низки біологічних експертиз, виявився наш земляк Сергій Кононко.