Пошук

"Маленькая собачка - всю жизнь щенок"

"Маленькая собачка - всю жизнь щенок"

Шановні друзі. Ми продовжуємо знайомити Вас з мешканцями відновлювального центру для тварин в селі Деремезна Обухівського району.

Нагадаємо, йдеться про притулок, котрим керує Вікторія Нижник і в котрому станом на сьогодні знаходиться біля 250 тварин.

Сьогоднішій гість, а точніше - гостя, вповні відповідає популярному колись мему, згідно з котрим дехто все життя ростиме, але так і лишиться дитиною.

Наша Дівчинка саме така. Багато в чому вона схожа на героїню попереднього сюжету - Метиску.

  • невелика (і навряд чи виросте);
  • нестерилізована (ще рано, але, це не проблема);
  • нестара (за людськими мірками - підліток, 5 місяців);
  • вже має кілька щеплень (інші потрібні), толерантна до поводка.
невелика (і навряд чи виросте)
нестерилізована (ще рано, але, це не проблема)
нестара (за людськими мірками - підліток, 5 місяців)
вже має кілька щеплень (інші потрібні), толерантна до поводка

Нагадаємо, що новий власник Песика може розраховувати на будь-яку консультивну допомогу як від самої Вікторії так і від уповноважених волонтерів притулку.

До неї входять, зокрема, інформація що стосується наявних/відсутніх/потрібних щеплень, стерилізації, харчування, умов утримання тощо.

З іншими тваринками Ви можете ознайомитися у спеціальному розділі нашого сайту ("Візьми тваринку") або на сторінці БФ "Возрождение", Восстановительный центр для животных в Деремезне.

В цьому відношенні варто відзначити, що притулок завжди потребує допомоги, як фізичної (догляд за вольєрами, вигул тварин тощо), так і фінансової.

  • Першу можна здійснити безпосередньо під час поїздки до притулку (Обухівський район, село Деремезна, вул. Гагаріна 14);
  • Другу - перерахувавши кошти на картку 5168 7422 3976 9783.

Пишіть на info@love-animals.org.ua, а ще краще телефонуйте за номером 063 687 1800.

Новий власник Песика може розраховувати на будь-яку консультивну допомогу як від самої Вікторії так і від уповноважених волонтерів притулку
Новий власник Песика може розраховувати на будь-яку консультивну допомогу як від самої Вікторії так і від уповноважених волонтерів притулку
Читайте також: