Пошук

Масяня проти Путіна або чому Росія це Третій Рейх

Масяня проти Путіна або чому Росія це Третій Рейх

... ПОЛНОМАСШТАБНАЯ ВОЙНА - ТОЛЬКО ФАШИСТЫ ТЕПЕРЬ МЫ... (Масяня, епізод 160).

...

ІСТОРІЯ

Ми знали, що рано чи пізно Орда повернеться і закони історії нас не обманули. Цьому процесу вже кілька тисяч років. Почався він з «харизматичних кланів» ямників-катакомбників (в простонародді «аріїв») і закінчився туменами Батия. Спільне одне – всі вони приходили під різними личинами зі Сходу.

МЕТАФІЗИКА

Ми маємо справу з відродженням Рейха, новою реінкарнацією і еманацією світового Зла. Ви можете називати його Антихристом, Дияволом, Іблісом, Аруманом – це лише дефініції прояву однієї і тієї самої космічної сили. Принаймні, для віруючих.

ІДЕОЛОГІЯ

Неонацизм - лише одна з характеристик сучасної Росії, візуалізувана в рунічній Z. Безумовно, Росія – це Третій Рейх, концепцію котрого дуже чітко описала Латиніна: «Русские – высшая раса. Кто не верит, тот нацист». Кращого діагнозу колективної шизофренії годі шукати.

МАРКСИЗМ ВСЬО

Справжніми антифашистами виявилися бійці "Азова", в той час як самопризначені - здебільшого колаборантами. Різниці між лівим ідеологічним спектром і путінською пропагандою небагато. Це взаємодоповнювані дискурси. Місцями тотожні, а головне – спільного походження.

ГЕНОЦИД

За місяць росіяни вбили більше своїх, як вони кажуть – «соотечественников», по суті ж російськомовних громадян України, ніж легіони бандерівців в їх пропагандистських прокламаціях. Парадоксальність ситуації полягає у тому, що практикуючи геноцид собі подібних вони вірять у їх звільнення.

ГЕОПОЛІТИКА

Інтервенція поховала не лише концепцію "русского мира", але і патріотичну середньовічну візію спільного з сябрами Великого Литовского князівства. З 24 лютого білоруси це лише "раби, підножки, грязь Москви". Крім них війна поховала у віру у НАТО і зах. світ, котрий на повірку виявився тремтячим міньйоном з султанського гарему, котрий живе за принципом «робіть зі мою шо хочете, тільки не бийте». Україна семимильними кроками торує шлях до нової геополітичної реалії Сх. Європи - Інтермаріума.

КЛАСОВЕ

Плазми в хатах і асфальт в селах психічно калічать Здичавілих з аулів і дєрєвєнь. Туалети всередині приміщень роблять це безповоротно. Вони реально не можуть повірити в те, що «бідна Україна» з їх телевізора живе в цілому краще ніж «багата бензоколонка» з нього ж. Кажуть, після перемоги полонених будуть возити по передмістю Івано-Фраківська і показувати кількаповерхові будинки наших заробітчан. А потім випускати в поле. По той бік кордону десь в районі Рязані.

ЦЕРКОВНЕ

Безумовно, після перемоги УПЦ МП буде заборонено або в той чи інший спосіб вийде з під оморфу РПЦ. Причина одна, способів розірвати з юрисдикцією, духівники котрої закликають до геноциду у 21 століття – багато. Який з них оберуть хитрі і жадібні українські попи буде видно.

Читайте також: