Пошук

На Обухівщині може з'явитися свій ботанічний сад

На Обухівщині може з'явитися свій ботанічний сад

2,7 гектарів планують виділити для ботанічного саду у місті Українка.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу міської ради Українки.

- Проектується створення цього сучасного еко-об’єкту біля набережної міста. До проекту залучені спеціалісти, які проводять відповідні дослідження, аналізують грунт, складають перелік рослин та дерев, що приживуться з урахуванням автоматичного поливу, - йдеться у повідомленні.

  • Над проектом також працюватимуть ландшафтні дизайнери, які, в свою чергу подбають про те, щоб парк був зручним і цікавим, біологи перевірятимуть стан дерев, спостерігатимуть за їх адаптацією у майбутньому та професійним доглядом.
  • Така кількість спеціалістів необхідна, адже ботанічний сад буде у вільному доступі та під відкритим небом для того, щоб кожен зміг насолодитися красою екзотичних рослин.

Також проектується автоматичний полив для забезпечення життєдіяльності зеленої зони. Планується, що забір води буде проводитися з Дніпра окремими насосними установками. Такий полив у свій час існував по всьому місту, але за недбалості це все пройшло у непридатність.

- Звичайно, є велике бажання відновити штучний дощ по всьому місту, але у пілотному проекті автоматичний полив поки передбачається лише на набережній міста у ботанічному саду, - додали у міськраді.

Читайте також:

Коментарі