"Наш депутат": чому "слуги народу" не виганяють "гвардію Коломойського" на чолі з Дубинським

"Наш депутат": чому "слуги народу" не виганяють "гвардію Коломойського" на чолі з Дубинським
12:21 19.04.2020
"Наш депутат": чому "слуги народу" не виганяють "гвардію Коломойського" на чолі з Дубинським

Чому "слугам народу", щоб вигнати з фракції депутата Полякова, вистачило лише того, що він якось критикував партію, але замало, що 5 депутатів з їхньої фракції заблокували розгляд найважливішого економічного закону?

ВІдповідь на це питання спробувала знайти Анна Калюжна у своїй розвідці "Гра в імітацію чи ухвалить Рада "антиколомойський" законопроєкт", передають Хроніки Обухова.

Журналістка переконана, що "гвардія Коломойського" на чолі з депутатом від 94 округу (Обухів-Васильків) О. Дубинським не без причини впевнена у своїй недоторканості.

Для подібного висновку вона проаналізувала поведінку депутатів, котрих пов'язують з І. Коломойським і їх роль у протистоянні з "генеральною лінією" партії.

Бо навіть після ухвалення проєкту вони будуть намагатись скасувати його через Конституційний суд. Допомагатиме їм у цьому "Батьківщина" і "За майбутнє".

У них навіть є формальна причина, щоб звертатись до суду. Адже банківський закон ухвалюватимуть за спецпроцедурою, яку затвердили вже після того, як ті депутати подали 16 тисяч правок. Конституція в таких питаннях зворотної дії не схвалює, пише вона.

За її словами, Рада могла уникнути цієї історії, якби ухвалила банківський закон одразу за основу і в цілому.

Втім, "є люди, які вважають, що на Банковій спеціально піддалися Коломойському, щоб, наприклад, дати йому час на те, аби вивезти з банку якомога більше грошей".

Саме у дні бурхливої діяльності Ради, партнери Коломойського Суркіси в Апеляційному суді відсудили у державного "Приватбанку" 7 мільярдів гривень Суд зобов'язав Приватбанк виплатити понад 250 мільйонів доларів сім'ї Суркісів: деталі . Нібито це їхні депозити, додала вона на користь вищеозвученої гіпотези.