"Наш депутат": Дубинського стурбувала доля єврейської громади Коломиї

"Наш депутат": Дубинського стурбувала доля єврейської громади Коломиї
15:07 11.05.2020

Народний депутат України Ігро Фріс підготував і направив на підписання народних депутатів звернення до керівництва МВС, СБУ, ДБР щодо перевірки наявності ознак протиправності в діях керівника ДСР в Івано-Франківській області Михайла Банка та відповідність його займаній посаді.

Як відомо, 10 травня, Ігор Фріс повідомив на своїй сторінці у Фейсбук про те, що департамент стратегічних розслідувань Івано-Франківської обласної поліції вимагає від Коломийської єврейської громади дані про студентів єврейської національності, які навчаються у ВУЗах Коломиї та Івано-Франківська.

Ігор Фріс вважає це порушенням закону, передають Хроніки Обухова з посиланням на westnews.com.ua.

За його словами, ще в лютому цього року Департамент стратегічних розслідувань Івано-Франківської обласної поліції, яким керує Михайло Банк, звернувся до голови громади і повідомив, що департамент займається боротьбою з транснаціональними і етнічними організованими групами і злочинними організаціями. А тому просить надати «копію статуту, список членів громади з адресами і мобільними телефонами, список студентів єврейської національності в ВУЗах Коломиї та Івано-Франківська».

Також Ігор Фріс повідомив, що мав розмову з керівником управління МВС в області, в якій Володимир Голубош приніс від імені керівництва та особового складу вибачення перед всією єврейською громадою за ситуацію, яка мала місце.

Розумію пана Володимира. Як би там не було і не зважаючи на абсолютну не причетність Франківської поліції до дій одного з керівників підрозділу, який підпорядковується напряму до столиці, все одно такими діями зачепило саме наших поліцейських. Вважаю, керівництву МВС слід дати оцінку діям своїх підлеглих, якими не лише заплямовується мундири поліції, а й розпалюється етнічний конфлікт там де його ніколи не було в сучасній Україні, – написав Ігор Фріс.

До речі, на поширену інформацію вже відреагував депутат ВР України від “Слуги народу” (94 вокруг: Обухів - Васильків) Олександр Дубинський.

Поліцейський, який вирішив провести перепис євреїв Івано-Франківська – має бути, і буде звільнений, – написав Дубинський.

Топ за тиждень

Останні новини