Пошук

Навантаження на електромережі в Обухівському районі досягло критичного рівня

Навантаження на електромережі в Обухівському районі досягло критичного рівня

Навантаження на електромережі в Обухівському районі досягло критичного рівня. Один зі шляхів вирішення проблеми - реконструкція Трипільської ТЕС.

Про це пише журналістка 112-го у розвідці "Перевантаження: Як передмістя Києва стали перед загрозою блекаута".

- Потребує невідкладного вирішення серйозна проблема зростання навантаження на електромережі, яка виникла за рахунок зростання кількості об'єктів житлової і комерційної інфраструктури Київської області. В Обухівському районі ще торік навантаження досягло критичного рівня, - впевнена вона.

З огляду на це до травня технічні умови споруджуваним об'єктів не видавали, відповідно вони не могли підключитися до електромереж. Нині видачу ТУ відновили, і побутові споживачі знову мають можливість підключення, але з обмеженнями не більш ніж 5 кВт/год (стандартний приватний будинок споживає в середньому 10-15 кВт/год).

- Це серйозна проблема. І для її розв`язання потрібна реконструкція Трипільської ТЕС ("Центренерго") і завершення ремонту підстанції Новокиївської 330 кВт (приєднана ЛЕП до Хмельницької і Рівненської АЕС). Нині з огляду на активну забудову ситуація наближається до критичної межі навантаження і в Києво-Святошинському районі, де розташоване Вишневе – передмістя столиці, що активно забудовується, - пояснила вона.

Читайте також: