Пошук

Трипільська ТЕС може зупинитися: ні, але...

Трипільська ТЕС може зупинитися: ні, але...

У травні цього року прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Фонду державного майна та Мінекономіки розібратися із закупівлями вугілля.

Ситуацію аналізує 368.media, передають Хроніки Обухова.

Керівництво «Центренерго» перекладає провину за зрив поставок вугілля для ТЕС на ДП «Держвугілляпостач», при цьому укладаючи контракти зі сторонніми особами. Про це редакція 368.media дізналася від джерела в Міненерго.

- Вугільна криза досягла не тільки виробників палива, але і кінцевих споживачів. На початку червня Українська міськрада Обухівського району звернувся до Кабміну з проханням розібратися в ситуації з поставками вугілля на Трипільську ТЕС, - йдеться у повідомленні.

Відсутність палива ставить під загрозу опалювальний сезон 2019-2020 років. В уряді доручили Фонду держмайна з'ясувати причини проблеми. Заступник голови ФДМУ Олена Коротка відправила лист в «Центренерго».

Трипільська ТЕС може зупинитися: ні, але...
Трипільська ТЕС може зупинитися: ні, але...

Член дирекції компанії Олександр Уваров відповів їй, що основною причиною зменшення запасів вугілля стало створення штучного дефіциту вугілля через відсутність поставок вугілля з боку ДП «Держвугілляпостач». У лист вказано, що технологічно шахти «Селідоввугілля» і «Мирноградвугілля» не можуть відвантажувати вугілля без збагачувальних фабрик «Мирноградська», «Україна» і «Росія». Нібито саме вони стримують відвантаження і створюють загрозу енергобезпеці країни.

Читайте також: