Пошук

Названо продукти, які не можна вживати зранку

Названо продукти, які не можна вживати зранку

Сосиски, готові пластівці, білий пшеничний хліб, магазинні соки та знежирені йогурти - продукти, які краще не вживати на сніданок.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на сайт Медправда.

Сосиски

Ковбасні вироби, зокрема сардельки, готують із м'ясного фаршу, жиру, прянощів, ароматизаторів та наповнювачів. Зазвичай вони містять багато натрію та жирів. Натрій провокує підвищений артеріальний тиск, а жири — високий рівень так званого «поганого» холестерину.

Готові пластівці для сніданку

Готові каші краще замінити на натуральну вівсянку. Перші приготовані з рафінованого борошна, тому мають мало харчових волокон і після їх вживання швидко хочеться знову їсти. Також вони містять багато цукру та мало білка.

Білий пшеничний хліб

Його харчова цінність дуже мала — очищення борошна позбавляє хліб майже всіх цінних речовин, які є у зернах. До того ж він провокує «стрибки» цукру крові, спочатку підвищує його, а потім знижує, що викликає почуття голоду.

Замініть білий хліб хлібом грубого помелу.

Готові фруктові соки

Промислові напої фахівці радять замінити на домашні. У процесі виробництва соки позбавляються клітковини, але цукор і калорії, що містяться в ній, залишаються в напої, а це може призвести до зайвої ваги.

Ароматизовані знежирені йогурти

Уникайте таких йогуртів: нестача жиру в них зазвичай компенсується великою кількістю цукру. Також варто пам'ятати, деякі вітаміни, що є в молочних продуктах (вітаміни А і D), погано засвоюються без жиру.

Простий йогурт без домішок, особливо грецький, є чудовим варіантом для сніданку, оскільки містить велику кількість білка та кальцію.

Читайте також: