Пошук

Обхідну дорогу на Обухівщині будуватиме будівельна компанія із США

Обхідну дорогу на Обухівщині будуватиме будівельна компанія із США

Київська область, Обухівський район. Першу 18-кілометрову ділянку Київської обхідної дороги (КОД) будуватиме найбільша будівельна компанія США, яка виграла конкурс.

Про це повідомили в Укравтодорі, передають Хроніки Обухова з посиланням на Фонд Розвитку Міст.

За підсумками трьох етапів переможцем конкурсу стала американська Bechtel Overseas Corporation. Цінова пропозиція – 5,3 млрд грн.

Мова йде про нову дорогу категорії І-а з мостами, шляхопроводами, біопереходами для тварин і естакадою у складі дороги, йдеться у повідомленні.

На цій ділянці планують побудувати 6 шляхопроводів, 2 мости та 1 естакаду. Також збудують відкриті автостоянки, майданчики зважування в русі, шумозахисні екрани та сучасне освітлення.

Американська Bechtel Overseas Corporation будуватиме першу 18-кілометрову ділянку, яка поєднає трасу М-07 Київ – Ковель – Ягодин з М-06 Київ – Чоп. Будівництво стартує після укладання договору.

В Укравтодорі кажуть, що Bechtel Overseas Corporation – світовий лідер з інжинірингу, найбільша будівельна компанія США з проектами у 160 країнах.

При цьому, очікувана вартість будівництва – 300 мільйонів гривень за кілометр, це буде дорожче, ніж у США, Канаді, Німеччині та Китаї.

  • Довідково:

  • Згідно з планом Укравтодору, Київську обхідну дорогу будуватимуть так званим "півкільцем", її загальна протяжність – майже 150 км. Дорога міститиме шість ділянок і об'єднає траси М-07 Київ — Ковель, М-06 Київ — Чоп, М-05 Київ — Одеса, Н-01 Київ — Знам'янка, Н-08 Бориспіль — Маріуполь, М-03 Київ — Харків і М-01 Київ — Чернігів. Також планують звести мостовий перехід через річку Дніпро.
  • Київська обхідна дорога має розвантажити столицю від транзитного транспорту. "Півкільце" має сконцентрувати на собі до 70% вантажного транспорту. Передбачається, що КОД допоможе скоротити водіям час поїздки через Київ на 40-60 хв.
Читайте також: