Пошук

Обухів і перспективи: Кличко знову заговорив про Київську агломерацію

Обухів і перспективи: Кличко знову заговорив про Київську агломерацію

44% мешканців Києва та 60% жителів населених пунктів до 30 кілометрів від столиці підтримують ідею співробітництва громад Київської агломерації.

Про це розповів міський голова Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко на Форумі місцевого самоврядування, передають Хроніки Обухова з посиланням на Погляд.

Сьогодні ми говоримо про об’єднання зусиль для спільного вирішення важливих питань. Ми не повинні кожен окремо протистояти викликам сучасного світу. Необхідно знайти ефективний механізм для співпраці. Адміністративне об’єднання відбулось, – переконаний Кличко.

Він наголосив, що наразі необхідно створити модель у якій кожна територіальна громада відчуватиме себе повноправним учасником і братиме участь у розв’язанні спільних проблем.

До того ж мер столиці розповів, що місто розробляє стратегію розвитку до 2035 року й окремий розділ у ній присвячений питанням Київської агломерації.

Завдяки підтримці Ради Європи було проведене соціологічне дослідження думки територіальних громад Київської області, в тому числі щодо питань агломерації. І ми маємо підтримку в питанні агломерації серед громад.

Так, 44% мешканців Києва, 60% жителів населених пунктів до 30 кілометрів від столиці і 33% жителів населених пунктів понад 30 кілометрів підтримують ідею співробітництва громад Київської агломерації, – повідомив Кличко.

Варто нагадати, що раніше Віталій Кличко звинуватив Коцюбинське та Козин у зазіханні на землі столиці. За його словами захоплення відбувається в значних масштабах і за «мовчазного сприяння» чиновників Держгеокадастру.

Читайте також: